Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galgauskas ģimeņu sacensībās 2

Galgauskas sporta hallē 23.martā Galgauskas ģimeņu sacensībās piedalījās 7 ģimenes, informē Galgauskas sporta organizatore Līga Ende-Griķe.

Ģimenēm bija jāveic 13 dažādi uzdevumi - jāmet šautriņas, jāatbild uz jautājumiem par Gulbenes novadu un Galgauskas pagastu, jāpilda atjautības uzdevumi, ar aizsietām acīm jāsalasa dažādas mantas, jāiepērkas, jāspēlē novuss, teniss, jātrāpa mērķī, jāmet basketbola metieni, jālido, jāizveido garākā čūska, jāmet pildbumba, jāslēpo un cits.

"Bija patīkami vērot, kā ģimenes kopā priecājas un cita ar citu sacenšas. Tika apbalvotas visas ģimenes, kuras piedalījās sacensībās, kā arī tika piešķirta specbalva „Ātrākai” un kuplākai ģimenei, ‘’Ballētājiem” - Sīmaņu ģimenei, kura ģimeņu spēļu kopvērtējumā ieguva 7.vietu. 6.vietu izcīnīja „Purmalas”, 5.vietā - „Gulbēnieši”, 4.vietā, vienu punktu zaudējot trešajai vietai, - Kallasu ģimenei, 3.vietā - Kalniņu ģimene, 2.vietā - Medņu ģimene, bet 1.vietu izcīnīja Lemešu ģimene no Galgauskas. Ļoti priecājos par aktīvām ģimenēm, par bērniem, kuriem ir tādi vecāki, kuri vēlas brīvdienās aktīvi pavadīt laiku. Tā mums ir pati lielākā bagātība – laiks kopā ar bērniem. Ļoti ceru, ka Galgauskā tas ir sākums kaut kam lielākam. Tā kā esmu vēl tikai nesen ierauta šajā sporta organizatoru virpulī, jau tagad saprotu, ka padarītais gandarī, bet vislielākais prieks ir par to, ka IR dalībnieki. Paldies ģimenēm par uzticēšanos un kopā pavadīto laiku! Gulbenes novadam novēlu turpmāk rast lielāku atbalstu tieši sporta pasākumu organizēšanai. Uz tikšanos citos sporta pasākumos!" stāsta L.Ende-Griķe. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jautājums

Viss O.K., bet slēpes taču nebija koka vai plastmasas?

pirms 3 mēnešiem, 2019.03.27 06:51

Es

Slēpes bija koka, kurām apakšā bija filcs, lai nesabojātu zāles grīdu ;) par visu tiek padomāts......

pirms 3 mēnešiem, 2019.03.27 11:30

Sports