Galvenais kauss - “LaMai”

Sestdien Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieka” kausa izcīņas sacensībās smilšu volejbolā sievietēm tika noskaidrotas kopvērtējuma uzvarētājas un galveno kausu izcīnīja komanda „LaMa” (Madara Umure un Laura Stradiņa).

Tā kā šis bija finālposms, tad piedalījās tikai astoņas komandas (tā paredz sacensību nolikums), kuras bija izcīnījušas tiesības cīnīties finālā. Kopumā visās kārtās piedalījušās 20 komandas no Gulbenes, Alūksnes un Madonas.


Visas astoņas komandas savstarpēji izspēlēja apli. Par 3.-4. un 7.-8.vietu bija jāskaita „mazie punkti”, lai noskaidrotu vietu sadalījumu.
Kopvērtējuma apbalvošanu sāka ar J 18 grupas meitenēm. Trešo vietu ieguva komanda, kura gan nebija izcīnījusi tiesības piedalīties finālastoņniekā, tomēr pēc četriem posmiem trešajā pozīcijā ir komanda „Podziņas” (Gabriella Kallase, Monta Putniņa, Enija Logina). Otro vietu ieguva komanda „Gulbene 98” (Marta Nipāne, Karīna Salmiņa un Unda Lībere), bet uzvarēja komanda „Gulbene 94” (Zane Žogota, Viktorija Bodunova).


Tika apbalvotas S 35 grupas godalgoto vietu ieguvējas. Šajā vecuma grupā piedalījās divas komandas, kuras bija izcīnījušas vietu finālastoņniekā, rezultātā otro vietu ieguva komanda „Tiina” (Ilona Grāvleja, Iluta Rudzīte un Daiga Ņikitina), bet pirmo vietu izcīnīja komanda „Bite” (Inese Ubaga, Inita Medne).


 Kopvērtējumā astoto pozīciju ieņēma komanda „Gulbene 98”, septīto – „Gulbene 94”, sesto – „Tiina”, piekto - „Optimistes” (Ārija Samsonova, Nika Kaktiņa), kuras izcili nospēlēja finālposmu, no septītās pozīcijas paceļoties uz piekto. Ceturtajā vietā - „Bites”, trešajā - Madona komanda „Mamba” (Dairita Pulkstene un Baiba Lutere). Ļoti labu sniegumu demonstrēja komanda „Rūdža” (Solvita Vīcupa, Laura Puniņa un Lauma Lazdiņa), kas finālposmā izcīnīja pirmo vietu un tādējādi no ceturtās pozīcijas pacēlās uz otro vietu. Kopvērtējumā uzvarēja sezonas līderes - duets „LaMa” (Madara Umure, Laura Stradiņa). Lai gan pēdējā posmā bija otrā vieta, tomēr čempionu titulu “LaMa” nosargāja.
Turnīra organizatori pasniedza divas speciālbalvas – medaļas par volejbola atbalstīšanu un entuziasmu Ārijai Samsonovai un Marutai Blumbergai.

Turnīra organizatora Dzintara Vasiļjeva vārdā paldies stadiona darbiniekiem par labi sagatavotiem laukumiem un SIA „Vidzemes būvnieks” (personīgi Jānim Boktam!).

Pievieno komentāru

Sports