Galvenie notikumi risinās spēles izskaņā 13

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB „Gulbene 2005” komanda aizvadīja trešo spēli izbraukumā un ar 4:0 sagrāva FK „Tukums 2000/TSS”, kļūstot par vienīgajiem līderiem.

Tikai spēles pirmajās minūtēs laukuma saimnieki mēģināja spēlēt futbolu. Pārējā spēles laikā gulbeniešiem nācās izvairīties no bīstamās un pat rupjās spēles, ko piekopa Tukuma komanda. Jau desmitajā minūtē tukumnieku soda laukumā rupji nospēlēja viņu vārtsargs, bet tiesneša svilpe klusēja. Pēc desmit minūtēm brīdinājumu nopelnīja Staņislavs Pihockis. Puslaika vidū sākās stiprs lietus, kas traucēja futbolistiem parādīt visu labāko. Kārtējais pārkāpums soda laukumā un šoreiz galvenais tiesnesis norādīja uz 11 metru atzīmi. Piespriesto soda mēru realizēja Ivans Gluško un rezultāts kļuva 1:0 FB „Gulbene 2005” labā. Nepagāja pāris minūtes, kad skaistu kombināciju vārtu guvumā pārvērta Raivo Kalniņš - 2:0. Tā arī beidzās pirmais puslaiks.

Otrajā spēles daļā gulbeniešu futbols pilnībā dominēja Tukuma stadionā. Tomēr vārtu gūšanas momenti tika izniekoti cits aiz cita. Galvenie notikumi risinājās spēles izskaņā. Vispirms uzbrukumu pa labo malu ar teicamu sitienu noslēdza Nils Sitenkovs. Pēc divām minūtēm Nils tika noraidīts no laukuma un gulbenieši palika mazākumā. Tas gan netraucēja Vladimiram Kopčam, izejot viens pret vienu, gūt ceturtos vārtus. Spēles izskaņā brīdinājumu nopelnīja arī Aleksandrs Ivanovs. Galarezultātā uzvara ar 4:0.

FB „Gulbene 2005” komanda: A.Nikoļskis (GK), A.Ivanovs, S.Pihockis, T.Mežs (K), I.Gluško (I.Korabļovs 65’), S.Mišins (I.Tolkačs 71’), I.Sputajs (R.Pirktiņš 51’), N.Sitenkovs, V.Kopča, R.Kalniņš (D.Vorobjovs 56’), J.Radevičs

Nākamā spēle FB „Gulbene 2005” komandai - 22.maijā Rīgā, LU stadionā, pulksten 14.00 ar FK „Daugava/RFS”.