Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas spēkavīru čempionātam 2

Šāgada sacensību sezonai, kas sāksies jau pavisam drīz, cītīgi gatavojas arī sporta kluba "Gulbenes K.S.P." spēkavīrs Andris Leišavnieks.

Šīgada sezonai mūsu novada spēkavīram palīdz gatavoties SIA "RCI Gulbene", uzņēmums "Lorrynet", AS "Rankas piens", Gulbenes novada dome, kā arī Gulbenes sporta centrs, par ko Andris visiem saka paldies.  

Marta sākumā Andris bija iecerējis doties uz turnīru ASV, kur notiek "Arnold Strongman" sacensības, taču diemžēl viņam neizdevās realizēt šo ideju. Šobrīd viņš turpina gatavoties jaunajai Latvijas spēkavīru čempionāta sezonai. "Ceru, ka šogad varēšu veiksmīgi startēt un kļūdas man neliegs cīnīties par labiem rezultātiem," saka A.Leišavnieks.

 

Šogad čempionātam ir paredzēti pieci posmi dažādās Latvijas pilsētās, kā arī divas finālsacensību dienas Ventspilī un Limbažos. Čempionāts sāksies ar sacensībām 14.maijā Talsos. Nākamais sacensību posms risināsies 4.jūnijā Kandavā, trešais posms - 11.jūnijā Daugavpilī, ceturtais - 2.jūlijā Jēkabpilī un piektais - 16.jūlijā Preiļos. Finālsacensības notiks 6. un 7.augustā.

 

Spēkavīriem ir paredzētas vēl arī dažādas citas sacensības. A.Leišavnieks stāsta, ka 28.maijā Siguldā notiks kalniešu spēles, kurās viņš plāno piedalīties un šoreiz pacensties par labu rezultātu. 23.jūnijā ir paredzētas spēkavīru sacensības "Strongman Champions League Riga Grand Prix", notiks arī Rekordu dienu turnīri.

 

Arī mēs jau esam pieraduši, ka Pilsētas svētku laikā pie mums notiek spēkavīru sacensības. Šogad tās būs nedaudz citādākas. Gulbenē 30.jūlijā notiks Baltijas spēkavīru komandu sacensības. "Tajās startēs trīs igauņu, trīs lietuviešu un seši latviešu spēkavīri, turklāt viņu rezultāti tiks vērtēti komandu vērtējumā. Šoreiz sacensības būs mazliet citādākas, bet ne mazāk interesantas, domāju, ka gulbeniešiem tās šķitīs tikpat aizraujošas kā vienmēr," saka A.Leišavnieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Andri turies es tev ticu,tu esi labākais ģeks gulbenē.

pirms 9 gadiem, 2011.03.23 14:01

Sports