Gatavojas valsts turnīram

Latvijas Futbola federācija katru gadu rīko valsts reģionu izlašu futbola turnīru U-14 grupas zēniem. Nākamajā gadā tie būs 1996.gadā dzimušie puiši. Gatavojoties šīm sacensībām, ZA reģionā notika pirmais turnīrs - Balvu kausa izcīņa.

Piedalījās Alūksnes BJSS, Ludzas BJSS, FK „Balvu Vilki" un FB „Gulbene 2005". Pusfināla spēlē gulbenieši sacentās ar ludzāniešiem un uzvarēja tikai ar 1:0 (vārtus guva Mareks Kozlovskis).

 

Mūsu zēniem bija nospiedošs pārsvars, tomēr vārtu gūšana radīja problēmas. Otrajā pusfinālā Balvi pēcspēles soda sitienos piekāpās Alūksnei. Līdz ar to galvenajā finālā mūsu pretinieki bija Alūksnes BJSS. Jau ar pirmajām minūtēm tapa skaidrs, ka gulbenieši būs šī turnīra uzvarētāji.

 

Rezultātā gan minimāla uzvara ar 2:0 (vārtus guva Elvijs Smirnovs un Endijs Tīrums), jo joprojām nemākam realizēt visus radušos vārtu gūšanas momentus.


Bez minētajiem futbolistiem komandā spēlēja Artūrs Vilnis, Ervīns Ivanovs, Zintis Milaknis, Inguss Kozjukevičs, Valters Svetlovs, Eduards Mihailovs, Sindijs Balckars, Kirils Stepanovs un Rūdolfs Pētersons.

 

Komandas treneris Aivars Blauvs ir gandarīts par puišu sniegumu. Mūsu futbolistiem ir stimuls jaunam izaicinājumam, jo nākamajā gadā ZA reģiona izlase noteikti tiks komplektēta uz FB „Gulbene 2005" komandas bāzes.

Pievieno komentāru

Sports