„Ghetto Games” sestās sezonas noslēgums - 30.augustā 2

Ar superfināliem ielu basketbola, florbola, futbola turnīros, sacensībām ielu dejās un aktivitātēm skeitparka, iela vingrošanas disciplīnās  11.novembra Krastmalā 30.augustā  noslēgsies „Ghetto Games”  sestā sezona.

Sestdien, 30.augustā 11.novembrā Krastmalā visas dienas garumā no plkst.12.00 līdz 22.00 norisināsies superfināli starp „Ghetto Games” ranga labākajām komandām pamata sporta veidos, kur cīnīsies par vērtīgām balvām. Turnīri norisināsies „Ghetto Basket”, „Ghetto Floorball” un „Ghetto Football” sporta disciplīnās. Fināla sacensības risināsies un būs vērojamas arī „Ghetto Dance” ielu deju sacensībās. Paralēli norisināsies arī aktivitātes skeitparka disciplīnās un ielu vingrošanā.

„Šis visai Ghetto Family komandai un Ghetto Games dalībniekiem ir gada nozīmīgākais pasākums, kurš pulcē sezonas spēcīgākās un izturīgākās komandas, lai sīvās cīņās cīnītos ne tikai par vērtīgām balvām, bet arī par spēcīgākās komandas titulu, kas šo sešu gadu laikā ir kļuvis par īpašu statusu un etalonu dalībnieku vidū. Liels paldies Andrim Biedriņam, kurš vēljoprojām atbalsta Ghetto Basket sezonas labākās komandas, Latvijas Futbola federācijai un Latvijas Florbola federācijai par sarūpētajiem braucieniem uz šo sporta veidu nozīmīgākajiem notikumiem. Liels paldies arī Rīgas pilsētai, kas ļauj šim pasākumam notikt,” stāsta „Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans.

Ielu basketbola turnīra „Ghetto Basket” superfinālā piedalīsies 40 labākās sezonas ranga komandas, kuras tradicionāli cīnās par Andra Biedriņa balvu uz NBA spēli Ņujorkā. Paralēli norisināsies arī ierastais turnīrs ielu basketbolā. Liela daļa „Ghetto Basket” turnīri šogad norisinās arī sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari!” ietvaros, kur ikvienam ir iespēja izaicināt sevi un savus draugus, nofilmēt to un ievietot www.draugiem.lv/tutovari  sadaļā.

Ielu futbola turnīra „Ghetto Football” superfinālā par braucienu no Latvijas Futbola federācijas uz Nīderlandi vērot Latvijas futbola izlases spēli pret Nīderlandi 16.novembrī cīnīsies 16 labākās ranga komandas no Rīgas un labākās komandas no „Ghetto Alianse” turnīriem.
Savukārt, „Ghetto Floorball” superfinālā 14 komandas cīnīsies par balvu no Latvijas Florbola federācijas - iespēju doties uz florbola spēli Zviedrijā.

Paralēli sacensībām, norisināsies arī „Ghetto Football Panna 1:1” un „Ghetto Floorball 1:1” turnīri.

No plkst.13.00 būs vērojamas sacensības „Ghetto Dance”, kurās startēs 100 dalībnieki un cīnīsies par  EUR 2000,- balvu fondu, kur dalībai sacensībās varēs pieteikties arī uz vietas.

Pašiem mazākajiem skatītājiem būs iespēja izmantot Latvijas Gumijlēcēju kluba sagādātās aktivitātes.

Sakarā ar „Ghetto Games” sezonas noslēguma pasākuma norisi no piektdienas, 29.augusta plkst. 22.00 līdz svētdienas, 31.augustam, plkst.9.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīgā, 11.novembra krastmalā.

Satiksme 11.novembra krastmalā tiks slēgta posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi minētajā ielas posmā 29.augustā tiks ieviesti jau no plkst. 20.00. Pasākuma sagatavošanas un norises laikā tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ieai.

„Ghetto Games” 6. sezonā kopumā tika rīkoti 160 pasākumi visā Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

d

*** bļa ***ā to ***o ***ā ***u *** bļa ***ā penis pežā *** i fso

pirms 6 gadiem, 2014.08.22 12:15

Sports