Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimeņu sporta svētkos uzvar Skangaļu ģimene no Līgo pagasta 4

Aizvadītajā sestdienā notika Ģimeņu svētki Gulbenes novadā. Pasākums, kas veltīts Starptautiskajai Ģimenes dienai, kuras ietvaros jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās Ģimeņu sporta svētki. Tika noskaidrotas sportiskākās ģimenes Gulbenes novadā. Par 2014.gada Ģimeņu sporta svētku uzvarētājiem kļuva Skangaļu ģimene no Līgo pagasta, kura ir piedalījusies visos trīs organizētajos Ģimeņu sporta svētkos. Par pirmajiem Ģimeņu sporta svētku uzvarētājiem 2012.gadā kļuva Kuprovsku ģimene no Daukstu pagasta. Pagājušajā gadā uzvarēja Jesiļeviču ģimene no Litenes pagasta.

Sestdien uz sportiskajām aktivitātēm bija ieradušās deviņpadsmit ģimenes gandrīz no visiem novada pagastiem un pilsētas: Birznieku, Kuprovsku, Boldānu, Sudaru, Kārkliņu, Jencīšu, Leišavnieku, Ozoliņu/Vebruāļu, Stepju, Saveļjevu, Skangaļu, Slaidiņu, Kalvju, Dapseviču, Laizānu, Mazmaču, Katanu, Reču un Linmeijeru ģimenes.

Sacensību programmā bija iekļauti septiņi sporta veidi, kā arī bērnu atrakcijas. „Mini badmintonā” precīzākā izrādījās Stepju ģimene no Lejasciema. Lai noskaidrotu otro un trešo vietu, nācās atkārtot sacensību. Otrajā mēģinājumā labāki izrādījās un otro vietu izcīnīja Dapseviči no Rankas, bet trešie – Slaidiņu ģimene no Litenes. 

„Šķīvīša mešanā” diezgan pārliecinošu uzvaru svinēja Skangaļu ģimene, otrie – Kuprovski, bet trešie – Mazmaču ģimene no Stradiem.
    „Labirinta pārvarēšanā” vislabāko rezultātu uzrādīja Stepju ģimene, otrie – Jencīšu ģimene no Gulbenes, bet trešie – Mazmaču ģimene.

Atrakcijā „Aklā taustīšanās” bija jālasa bumbiņas ar aizsietām acīm. Par uzvarētājiem kļuva Kuprovsku ģimene, otrie – Kalvju ģimene no Lizuma, bet trešie – Slaidiņi no Litenes.

„Kartupeļu svēršanā” bija ļoti sīva konkurence. Komandas bija gatavojušās un precizitāte bija līdz pat dažiem gramiem. Šajā sacensībā uzvarēja Katanu ģimene no Stradiem, otrie – Sudari no Galgauskas, trešie – Reču ģimene no Tirzas.

„Slotas turēšanā” īpaši veiksmīgi startēja ģimeņu galvas - tēvi, uz viena vai diviem pirkstiem slotu vertikālā stāvoklī viņiem izdevās noturēt līdz pat piecām minūtēm. Par uzvarētājiem kļuva Kuprovsku ģimene. Otrajā vietā Kalvju ģimene, trešajā vietā Skangaļu ģimene.

Sacensību noslēgumā ģimenes spēkiem mērojās stafetē. Ļoti sīvā cīņā par uzvarētājiem kļuva Kuprovski, otrajā vietā Skangaļu ģimene, bet trešajā pozīcijā Stepju ģimene.

    Jaukajos laika apstākļos sacensības izvērtās draudzīgas, ar īpašo kopības sajūtu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Nu

skaisti. burvīgi. priekpilni. bet kāpēc nav jautājuma par to, ka bērnu fotogrāfijas ir ieliktas tik daudz? Viņus tācu var "izsmiet" draugi un vieaudži no skolas! :-)

pirms 6 gadiem, 2014.05.20 12:17

Nebērns

Ai, šausmas...nepaprasija bērniem atļauju. Nu, ja tik ļoti tie bērni jāslēpj-nevediet uz tādu pasākumu... Un kad laižat uz skolu - ietinat segā, ka nē kāds ieraudzīs un izsmies..
Tak nekļūstiet paranoiski slimi.. Skarbi,bet ja gribēs izsmiet, tāpat atradīs par ko..

pirms 6 gadiem, 2014.05.20 12:55

es

Es nesaprotu, par ko jāizsmej? Jauki pavadīts laiks ģimenes lokā. Jāizsmej tie dzērāji, kas neko negrib darīt. Jāizsmej tie paši, kas taisās to darīt- izsmiet!

pirms 6 gadiem, 2014.05.20 16:03

mammax3

Ļoti jauks pasākums un ar bildēm viss ir kārtībā.
P.s.
Par kļūdām komentāros gan varētu kādu izsmiet:)

pirms 6 gadiem, 2014.05.21 10:38

Sports