Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godinās labākos sportistus, sporta darbiniekus un entuziastus 3

Turpinot tradīciju, arī šogad tiks rīkots pasākums “Gada balva sportā 2012”, kurā tiks godināti iepriekšējā gada labākie sportisti, sporta darbinieki un entuziasti.

Pasākuma mērķis ir sumināt sportistus, sportistu komandas, viņu trenerus par ievērojamiem sasniegumiem sportā, kā arī sporta organizācijas un sporta darbiniekus par ieguldījumu sporta un aktīvā dzīvesveida popularizēšanā, lai stimulētu sportistu rezultātu izaugsmi, sacensību kvalitāti un informētu sabiedrību par Gulbenes novada sportistu sasniegumiem. Konkurss notiks divās kārtās – sākumā ikviens varēs iesniegt pieteikumus nominācijām, bet pēc tam notiks iedzīvotāju aptauja.


Apbalvojumi tiks pasniegti desmit nominācijās: gada sportists/-e sporta spēlēs; gada sportists/-e individuālajos sporta veidos; gada sportists/-e tehniskajos sporta veidos; gada jaunais sportists; gada jaunā sportiste; gada sporta organizācija; gada sporta organizators; gada treneris; gada sporta skolotājs; gada veterāns/-e; gada sporta pasākums Gulbenes novadā.


Nominanti var būt Gulbenes novadā deklarētie sportisti, komandu dalībnieki, novada izglītības un sporta iestādēs strādājošie sporta pedagogi, sporta organizatori, kuri laika posmā no 2013.gada 1.janvāra līdz 2014.gada 1.novembrim sasnieguši augstus sportiskos rezultātus, veicinājuši sporta attīstību Gulbenes novadā, popularizējuši Gulbenes un Latvijas vārdu pasaulē. Pieteikumi jāiesniedz līdz 11.novembrim Gulbenes sporta centrā vai aizpildot anketu mājas lapā “www.gulbene.lv” (informācija pa tālruni 29295359). Pieteikuma veidlapas var saņemt arī Gulbenes sporta centrā pie dežurantes.


Saņemtos pieteikumus nominācijām līdz 14.novembrim izvērtēs Gulbenes novada sporta komisija. Labākie trīs pretendenti tiks virzīti otrajai kārtai. Otrajā kārtā pieteiktie nominanti tiks vērtēti iedzīvotāju aptaujā, kas notiks no 19.novembra līdz 5.decembrim. Gala lēmumu pieņems sporta komisija.


Konkursa balvu pasniegšanas ceremonija notiks 12.decembrī Gulbenes kultūras centrā. Visi nominanti tiks apbalvoti ar piemiņas balvām, laureāti saņems „Gulbenes novada gada balvas sportā 2014” speciālo balvu.
Gulbenes novada Sporta komisijai


____________________________________________________

(iesniedzēja – fiziskās personas vārds, uzvārds/juridiskās personas nosaukums)
PIETEIKUMS


Gulbenes novada Gada balva sportā 2014Lūdzu izvirzīt konkursa „Gulbenes novada Gada balva sportā 2014” nominācijai


________________________________________________________________________

/nominācijas nosaukums/


________________________________________________________________________

/pretendents (vārds, uzvārds), organizācija (nosaukums)/


  1. Norādīt lielākos sasniegumus, aktivitātes novada, valsts un starptautiskā līmenī:

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Iesniedzēja / /

Paraksts Paraksta atšifrējums


Iesniegšanas datums:____________________________________


Pievieno komentāru

Komentāri 3

pfu

Iesaku, pēc apbalvošanas salīdzināt, un pavērot vai ir kāda jauna seja parādijusies, vai arī atkal, būs vieni un tie paši!
Tas ir kā Brežņeva laikos, galvenais sev ordeni iedot :)

pirms 4 gadiem, 2014.10.31 09:12

Sports