Golfs: Gundars Rauza - čempions jau ceturto gadu pēc kārtas 3

Ir beidzies Latvijas pļavu golfa čempionāts. Jau ceturto gadu pēc kārtas par Latvijas čempionu ir kļuvis gulbenietis Gundars Rauza.
Tieši pēdējā posmā, kas notika Tukumā, risinājās izšķirošās cīņas par čempiona titulu starp gulbenieti G.Rauzu un valmierieti Ingaru Matisonu.

“Cīnījāmies līdz pat 18.bedrītei, lai noskaidrotu, kurš šogad būs Latvijas pļavu golfa čempions. Spriedze bija liela, jo līdz šim trīs gadus esmu bijis čempions. Prieks, ka psiholoģiski izdevās izturēt šo spriedzi un izcīnīt čempiona titulu! Nu jau esmu četrkārtējais Latvijas pļavu golfa čempions!” ar lepnumu stāsta G.Rauza.

Kopumā Latvijas pļavu golfa čempionātā šogad piedalījās 86 dalībnieki. G.Rauza priecājas, ka čempionāta kopvērtējumā pirmajā desmitniekā ir ierindojušies vēl arī citi mūsu novada golfisti. Aldis Strads ieņēma 5.vietu, Agnis Ļisicins – 6.vietu, Ingars Andževs – 7.vietu un Jānis Dūte – 9.vietu. G.Rauza atzīst, ka šī pļavu golfa čempionāta sezona kopumā bija ļoti interesanta.

“Ar katru gadu golfa spēlētāji spēlē arvien labāk un cīņas kļūst arvien sīvākas, tādēļ cīnīties par labiem rezultātiem nav viegli. Tas, ka pirmajā desmitniekā ir pieci Gulbenes novada spēlētāji, manuprāt, ir ļoti labs sasniegums! Prieks, ka Gulbenes vārds saistībā ar golfu izskan arvien plašāk!” piebilst G.Rauza.

Jāpiebilst, ka pagājušajā piektdienā “Silto” pļavu golfa laukumā norisinājās arī pēdējais – trešais - Ministru prezidenta kausa izcīņas posms. Arī šajā turnīrā kopvērtējumā par čempionu kļuva G.Rauza. Viņš uzvarēja visos trīs Ministru prezidenta kausa izcīņas posmos, kas viņam deva uzvaru arī kopvērtējumā. Intriga bija par vietu sadalījumu pirmajā sešniekā, kas izšķīrās tieši šajā pēdējā posmā. 2.vietu izcīnīja I.Andževs, 3.vietu ieguva A.Strads, 4.vietu – A.Ļisicins, 5.vietu – J.Dūte, 6.vietu – Kristaps Matisons. Uzvarētājus sveica un apbalvoja Ministru prezidents Māris Kučinskis, kurš piektdien viesojās Gulbenes novadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Zigis

Gundars labaakais! Riktiigs malacis! Ieguldiitais darbs nes augljus.

pirms 4 gadiem, 2016.09.14 12:51

he he

Kas tas par tādu krutu sporta veidu. Smiekls nāk, reklāma tāda, ka vai nu! Tikai tāpēc, ka Apinīša pagalmā notiek un znots uzvar!!!

pirms 4 gadiem, 2016.09.14 20:34

he hem

Labāk attīstīt bitvailonu Līkajā ielā 19

pirms 4 gadiem, 2016.09.15 08:03

Sports