Golfs: novada čempioni - Gundars Rauza un Gunita Siliņa

Sestdien Jaungulbenes pagasta „Riekstiņos” un Lizuma pagasta "Siltie" norisinājās Gulbenes novada 2014.gada čempionāts golfā, kas jau otro gadu notika divos laukumos – no rīta pulksten 10.00 dalībnieki spēkiem mērojās golfa laukumā „Riekstiņi”, bet vēlāk ap pusdienlaiku pulksten 13.30 sacensības turpināja golfa laukumā „Siltie”. Par novada čempionu vīriešu konkurencē kļuva Gundars Rauza, bet dāmām – Gunita Siliņa. Kopumā sacensībās startēja 28 golfisti.

Pirmo vietu ar 97 punktiem izcīnīja G.Rauza, otrajā vietā ar 101 punktu „Riekstiņu” saimnieks Māris Danieks, bet ar 102 punktiem trešajā pozīcijā - Ziedonis Lazdiņš. Ceturto vietu ieņēma Jānis Dūte (108 punkti), piekto vietu – Jānis Kupcis (114 punkti), bet olimpisko sešnieku noslēdza Aldis Strads (115 punkti).

Dāmām par uzvarētāju ar 120 punktiem kļuva G.Siliņa, otrajā vietā - Beāte Plukse (138 punkti), bet trešo vietu ieguva Sandra Ļisicina (173 punkti).

Sacensību organizatori šogad specbalvas piešķīra diviem golfistiem. Kā labākais „ripinātājs” apbalvots tika Dainis Švika, bet kā labākais „snaiperis” - Māris Danieks.

Lielu pateicību laukumu saimniekiem Danieku ģimenei („Riekstiņi”) un Apinīšu ģimenei („Siltie”) par atbalstu un viesmīlīgo uzņemšanu izsaka Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa un Gulbenes sporta centrs.