Golfs: novada čempions vīriešu konkurencē - Gundars Rauza, sievietēm - Beāte Plukse

Saulainajā aizvadītās nedēļas sestdienā notika Gulbenes novada 2016.gada čempionāts golfā, kas jau ceturto gadu notika divos laukumos. Rīta cēlienā 28 sportisti spēkiem mērojās Jaungulbenes pusē golfa laukumā „Riekstiņi”, bet pēcpusdienā sacensības turpināja golfa laukumā „Siltie”, Lizuma pagastā.  Vismaz trešo gadu pēc kārtas par novada čempionu vīriešu konkurencē kļuva Gundars Rauza, bet dāmām uzvarēja Beāte Plukse, jauniešu konkurencē pārāks izrādījās Artūrs Zeps.

Sacensību sākumā pēc pirmā apļa līderpozīcijās izvirzījās Ingars Andževs, Māris Milns un Māris Baranovskis, bet rīta cēlienu veiksmīgāk noslēdza Kārlis Duļbinskis un I.Andževs. Dienas otrajā cēlienā izcilu sniegumu demonstrēja Gundars Rauza, izcīnot pārliecinošu uzvaru, kopvērtējumā iegūstot 97 punktus. Otro vietu ar 102 punktiem izcīnīja Māris Danieks, bet trešo pozīciju ar 106 punktiem ieguva Kārlis Duļbinskis. Ceturto vietu ieguva Ingars Andževs (107 punkti), piekto vietu – Ainārs Zeps (112 punkti), bet sešnieku noslēdza Agnis Ļisicins (113 punkti).

Dāmām pārliecinoši triumfēja Beāte Plukse (135 punkti), bet otrā Vita Duļbinska (186 punkti). Jauniešu konkurencē ar 118 punktiem uzvarēja Artūrs Zeps, otrais Marks Danieks (121 punkts), bet trešajā pozīcijā Markuss Rauza (143 punkti).

Sacensību organizatori tradicionāli specbalvas piešķīra diviem golfistiem. Kā labākais „ripinātājs” - tālākais ripinājums uz “grīna” (sestā bedrīte) - apbalvots tika Rinalds Puriņš, bet kā labākais „snaiperis” (tuvākais sitiens pie karodziņa uz pirmo bedrīti) tika sveikts Gundars Rauza.

Lielu pateicību laukumu saimniekiem Danieku ģimenei („Riekstiņi”) un Apinīšu ģimenei („Siltie”) par atbalstu un viesmīlīgo uzņemšanu izsaka Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa un Gulbenes sporta centrs.

Pievieno komentāru

Sports