"Gulbene 2” uzvar otro gadu pēc kārtas 2

Alūksnē 29.februārī tika sadalītas Atzeles volejbola līgas medaļas. „Gulbene 2” izcīnīja čempionu titulu otro gadu pēc kārtas. Par to informē Atzeles volejbola līgas koordinators Elvijs Stībelis.

“Diena iesākās ar cīņu par bronzas medaļām. Šajā cīņā tikās „SK Kuorsova” un „Naudaskalns”. „SK Kuorsova” pārstāv Kārsavas novadu, un tas sezonas gaitā izdevās sekmīgi - tika izcīnītas 11 uzvaras 13 spēlēs. Pretiniekos stājās komanda no Balvu novada „Naudaskalns”. „Naudaskalns” sezonā izcīnīja 7 uzvaras. Abas komandas jau iepriekš bija tikušās regulārās sezonas ietvaros, pārāka divos setos bija „SK Kuorsova” - 2:0 (25:20; 28:26). Šīs dienas cīņas pirmais sets iesākās ar līdzīgu cīņu par katru punktu, tuvojoties seta galotnei „SK Kuorsova” spēlētājiem izdevās gūt vairākus punktus pēc kārtas, kas ļāva svinēt uzvaru pirmajā setā - 25:21. Komandas otro setu iesāka apņēmīgi, līdzīgi kā pirmajā setā. „Naudaskalnam” otrā seta sākums padevās labāk nekā pretiniekiem. Tuvojoties seta galotnei, abām komandām palika arvien grūtāk gūt punktus, par spīti tam ar labas serves palīdzību „SK Kuorsova” izcīnīja uzvaru otrajā setā un dubultoja pārsvaru setos - 2:0. Trešais sets pagāja „SK Kuorosva” zīmē, ar pārliecinošu sniegumu kārsavieši spēja noslēgt setu un visu spēli sev par labu,” stāsta E.Stībelis. „SK Kuorsova” – „Naudaskalns” - 3:0 (25:21; 29:27; 25:12).

Par uzvaru lielajā finālā cīnījās „Alūksne” un pagājušās sezonas čempionu komanda „Gulbene 2”. Sezonas gaitā pārliecinošu sniegumu demonstrēja alūksnieši, piedzīvojot tikai vienu zaudējumu sezonas sākumā. “Abu komandu pirmajā tikšanās reizē bija nepieciešami trīs seti, uzvaru izcīnīja komanda „Alūksne” - 2:1 (25:20; 25:27; 17:15). Uzsākot fināla cīņu, pirmajā setā „Gulbene 2” alūksniešu jaudīgajam uzbrukumam pretī lika precīzos blokus un aizsardzību, kas ļāva pirmo setu noslēgt ar rezultātu 25:20. „Alūksne” veica nelielas izmaiņas sastāvā un otro setu iesāka vēl apņēmīgāk. Tuvojoties seta galotnei, veiksme bija gulbeniešu pusē, ar dažām labām epizodēm izdevās izvirzīties vadībā un noslēgt setu sev par labu - 2:0 (25:20; 25:20). „Alūksnei” vairs nebija, kur atkāpties. Trešajā setā „Alūksnes” spēlētāji aizsardzībā cīnījās par katru bumbu, uzbrukumā veidoja spēcīgus sitienus un uzlika precīzus blokus, rezultātā izdevās izcīnīt panākumu trešajā setā - 25:20. Aizvadītie seti ritēja punkts punktā, ceturtais sets nebija izņēmums. Alūksniešiem seta galotnē nedaudz pietrūka, lai aizķertos setā un spēlē, rezultātā „Gulbene 2” svinēja panākumu ar 3:1 (25:20; 25:20; 20:25; 25:20),” stāsta E.Stībelis. „Gulbene 2” izcīnīja čempionu titulu otro gadu pēc kārtas.


Vietu sadalījums un vērtīgākie spēlētāji

1.vieta – „Gulbene 2”, vērtīgākais spēlētājs – Artis Zviedris.

2.vieta – „Alūksne”, vērtīgākais spēlētājs – Jānis Andrejevs.

3.vieta – „SK Kuorsova” no Kārsavas novada, vērtīgākais spēlētājs – Toms Vorkalis.

4.vieta – „Naudaskalns” no Balvu novada, vērtīgākais spēlētājs – Elvis Logins.

5.vieta – „Zeltiņi” no Alūksnes novada, vērtīgākais spēlētājs – Kristaps Šperlings.

6.vieta – „Bērzpils” no Balvu novada, vērtīgākais spēlētājs – Gints Mičulis.

7.vieta – „Ļaudonas vsk.” no Madonas novada, vērtīgākais spēlētājs – Edijs Simsons.

8.vieta – „Gulbene I”, vērtīgākais spēlētājs – Kārlis Karolis.


Specbalvas

Sezonas vērtīgākais spēlētājs – Jānis Potašs („SK Kuorsova”).

Sezonas izturīgākā komanda – „Ļaudonas vsk.”.

Komandas ieguldījums AVL attīstībā – „SK Kuorsova”.

Regulārās sezonas spēcīgākā komanda – „Alūksne”.


Komandā “Gulbene 2” spēlēja: Nauris Pulkstenis, Vlads Smirnovs, Aleksandrs Šrubs, Ainārs Kāposts, Janeks Ekurs, Artis Zviedris, Roberts Platais, Matīss Spalva, Aigars Kalniņš, Rinārs Teters, Edgars Massals.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Balodis

Nevajag žulīties...

pirms gada, 2020.03.02 12:35

Sports