Gulbenē būs spēkavīru sacensības vidusskolēniem 4

Gulbenē pirmoreiz rīkos spēkavīru sacensības vidusskolēniem "Gulbenes vidusskolas dzelzs 2008". Jaunsardzes centra Vidzemes daļas Gulbenes nodaļas Gulbenes 2.vidusskolas vecākais referents Ingolfs Lūsis "Dzirksteli" informēja, ka sacensības plānotas 20.maijā (nevis 23.maijā, kā ziņots iepriekš) un tās notiks pilsētas stadionā, sākums plānots pulksten 12.00.

Obligāts nosacījums - dalībniekiem jābūt pilngadīgiem. Ja vēlēsies piedalīties kāds nepilngadīgs stiprinieks, būs vajadzīga vecāku rakstiska atļauja.

 

"Sacensības vadīs Gulbenes spēkavīrs Andris Leišavnieks. Paredzams, ka piedalīsies sacensībās vidusskolēni no visa Gulbenes rajona. Piedalīsies komandas - katrā komandā divi vidusskolēni. Viņi sacentīsies dažādu smagumu nešanā, celšanā, pārvietošanā. Plānota automašīnas stumšana, nēšu nešana, fermera pastaiga, akmens, baļķa celšana, riepu velšana un komandu stafete," saka I.Lūsis.

 

 

Viņš piebilst, ka, protams, šajās sacensībās būs atviegloti nosacījumi, pārvarāmā smaguma pakāpe būs uz pusi mazāka nekā nobriedušiem spēkavīriem. "Notestējām vienu vidusskolnieku, tāpēc zinām, ko šajā vecumā puisis var pacelt, panest, pastumt," saka I.Lūsis.

 

 

Viņš uzsver, ka šīs sacensības domātas tiem jauniešiem, kas patiešām ir stipri, trenējas trenažieru zālēs smagumu celšanā un vēlas kļūt par spēkavīriem.

 

 

I.Lūsis piebilst, ka sacensības iecerētas kā tradicionāls, ikgadējs pasākums ar savu ceļojošo kausu.

 

 

Sacensības organizē Jaunsardzes centrs, atbalsta - Gulbenes pilsētas dome un Zemessatrdzes 25.kājnieku bataljons.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sabile

Ak,jūs,diletanti!Pārstājiet pārmest pilsētas etalonam!Metānu sen vairs neviens neēd.Tiek lietots kaut kas labāks(tīrāks).Visam pamatā ir un paliek smags darbs zālē.Turies,etalon!!!

pirms 12 gadiem, 2008.04.09 23:22

kungs

Metaana karali.. buutu labaak muti aizveeris.. KAULU KAMBAR!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.04.09 09:21

Ronis

vareeja jau labaak nedeeljas nogalee riikot, kas taa par dienu - otrdiena!? tad es arii labpraat apmekleetu

pirms 12 gadiem, 2008.04.08 09:53

sacensibas vadis gulbenes metana karalis andris leisavnieks!

pirms 12 gadiem, 2008.04.08 00:35

Sports