Gulbenē cīnās par Viļņa Reinsona piemiņas kausu 2

Sestdien, 10.oktobrī, savu divdesmit ceturto gadskārtu svinēja volejbola turnīrs “Viļņa Reinsona piemiņas kauss”, kurš šogad kopā pulcēja 26 komandas no dažādiem Latvijas novadiem.

No pavasara pārceltais turnīrs šogad risinājās bez citu valstu komandu līdzdalības un arī bez kopēja apbalvošanas pasākuma. Lai kuplinātu komandu skaitu, šogad bija izdalītas vēl papildus dāmu S 50+ grupa un kungu V 50+ grupa.

Bērzu sporta zālē spēkiem mērojās piecas sieviešu grupas komandas: "Madona", "Līvāni", "Gulbene", "Lizums" un "Gulbenes sporta centrs". Komandas izspēlēja apli, tādējādi noskaidrojot labākās. Trīs spēlēs izcīnot uzvaru un vienā cīnoties neizšķirti, diezgan pārliecinoši jau astoto gadu pēc kārtas triumfēja un Viļņa Reinsona piemiņas kausu izcīnīja komanda “Gulbene”. Sastāvā spēlēja Sanda Ragozina, Liene Šimkuse, Simona Rozīte, Sabīne Rozīte, Līga Strautniece, Līva Misiņa un Arta Stelpe. Lai noskaidrotu otrās vietas ieguvējās, bija jāskaita “mazie punkti”. Rezultātā otro vietu šogad izcīnīja pērnā gada bronzas ieguvēja komanda “Lizums”: Mairita Bumbure, Elīna Aģe, Agnese Melne, Madara Strade, Alise Aigare, Evija Lavrenova, Arta Buklagina un Evita Vīksna. Finālspēlē tikās “Madona” un “Gulbene”. Trešajā vietā - komanda “Līvāni”.

Dāmām S 40+ grupā uz turnīru bija ieradušās četras komandas: “Talsi”, “Preiļi”, “Daugavpils” un “Gulbene”, kas spēkiem mērojās Tirzas pamatskolas sporta zālē. Komandas uzvarētāju noteica, izspēlējot apļa sistēmu. Komandas aizvadīja līdzvērtīgas spēles, tomēr pārliecinošāku sniegumu demonstrēja “Talsu” komanda, kļūstot par V.Reinsona kausa ieguvējām. Par otro un trešo vietu bija sīva cīņa, rezultātā otro vietu ieguva komanda “Preiļi”, bet trešo – “Daugavpils”.

Dāmu S 50+ grupā pieteikušās bija divas komandas - “Jēkabpils” un “Madona”, kas spēkiem mērojās Tirzas pamatskolas sporta zālē kopā ar S 40+ komandām. Par uzvarētājām kļuva jēkabpilietes, otrās – “Madona”.

Vīriešu konkurencē piedalījās četras komandas: “Madona”, “Mazsalaca/Ramata”, “Zvejniekciems” un “Gulbene”, kuras spēkiem mērojās Stāķu sporta zālē. Komandas savstarpēji izspēlēja apli. Uzvarot trīs spēlēs, par kausa ieguvēju šogad pēc gada pārtraukuma atkal kļuva “Gulbene”, kurā spēlēja: Nauris Pulkstenis, Sandris Turlajs, Dzintars Vasiļjevs, Mārtiņš Naglis, Jānis Bārdulis, Kārlis Karolis, Jānis Pajats un Kristers Kanaviņš. Sudraba godalgu ieguva “Madona”, trešā - “Mazsalaca/Ramata”.

Gulbenes sporta centra zālēs spēkiem mērojās četras V40+ un septiņas V 50+ vīriešu grupas komandas.

V 40+ grupas komandas “Malta”, “Jēkabpils”, “Burtnieki” un “Gulbene” savstarpēji izspēlēja apli. Ļoti sīva cīņa risinājās par 1.vietu starp “Burtniekiem” un “Jēkabpili”. Pirmajā setā ar rezultātu 32:30 uzvaru izrāva jēkabpilieši, otrajā setā stabilāki izrādījies “Burtnieku” volejbolisti, uzvarot ar 25:22. Trešajā setā cīņa bija īpaši saspringta, galotnē uzvaru ar rezultātu 26:24 atkal izrāva “Jēkabpils”, svinot gan uzvaru spēlē, gan kļūstot par V.Reinsona kausa ieguvēju V 40+ grupā. Otrā - “Burtnieku” komanda. Trešo pozīciju ļoti stabili ieņēma “Gulbene”: Austris Štāls, Dzintars Adlers, Dzintars Vasiļjevs, Kaspars Spirks, Rinārs Teters, Guntis Rakstiņš, Aigars Kalniņš, Aigars Vasiļjevs un Janeks Ekurs, komandas pārstāvis - Vitālijs Platais.

Viskuplāk pārstāvētā grupa bija V 50+, kurā piedalījās septiņas komandas: “Saulkrasti”, “Viļķene”, “Priekuļi”, “Madona”, “Preiļi”, “Rīgas Masters” un “FCG Rīga”. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. No apakšgrupām pirmās
izgāja “FCG Rīga” un “Rīgas Masters”. Pirmajās “krustu” spēlēs tikās apakšgrupu otrās un trešās vietas ieguvējas. Pirmajā “krustā” tikās “Madona” un “Priekuļi”. Pusfinālā, kurā tikās “FCG Rīga” ar “Viļķeni”, pārāki bija rīdzinieki, savukārt “Rīgas Masters” divos setos atzina madoniešu pārākumu. Līdz ar to cīņā par trešo vietu tikās “Viļķene” un “Rīgas Masters”. Spraigajā trīs setu mačā uzvaru izcīnīja un bronzas godalgas ieguva “Madona”. Finālspēle izrādījās sevis cienīga, un aizraujošā trīs setu cīņā par V.Reinsona kausa ieguvējiem kļuva “FCG Rīga”, otrā vieta - “Madonai”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

:)

Tās nav dejas :)

pirms 12 mēnešiem, 2020.10.12 15:24

Sports