Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē - nakts orientēšanās 1

26.jūlijā pie Gulbenes sporta centra pulksten 22:30 notiks nakts orientēšanās pa Gulbeni, facebook.com informē Gulbenes novads.
Komandā jābūt 2 līdz 4 dalībnieki, vecums un dzimums nav ierobežots (komandā jābūt vismaz vienam pieaugušajam). Orientēties var gan ar kājām, gan ar velosipēdu.

Ar kartes palīdzību komandām jāapmeklē 6 līdz12 objekti Gulbenes pilsētas teritorijā. Komandai jābūt nodrošinātai ar gaismas ierīci (lukturīti) un mobilo telefonu ar lejuplādētu aplikāciju, ar kuru var nolasīt QR kodu, kuru varēs lejuplādēt pirms sacensībām.

Starts - ik pēc 2 minūtēm, vai atkarībā no pieteikto komandu skaita.

Apbalvo 1.-3.vietu katrā grupā.

Sacensību dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, jo sacensības notiek diennakts tumšajā laikā un pa pilsētas ielām.

Piesakoties sacensībām, dalībnieki apliecina, ka neiebilst pasākumā uzņemto fotogrāfiju un videomateriālu izmantošanai mārketinga un reklāmas aktivitātēm.

Reģistrācija - no pulksten 21:00 vai, iepriekš rakstot uz e-pastu dace.anca@gulbene.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports