Gulbenē notiks Latvijas pirmās spēkavīru sacensības ziemā

Pirmo reizi Latvijā 22.februārī no plkst.18:00 apmēram trīs stundas notiks spēkavīru sacensības ziemā „Ziemas spēkavīrs 2014", kas norisināsies Gulbenē, laukumā pie Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja. Tajās piedalīsies astoņi stiprākie Latvijas vīri, kuri sacentīsies četros vingrinājumos.

Sacensību norises vieta tiek mainīta no parka uz laukumu pie muzeja, lai silto un mitro laikapstākļu dēļ netiktu sabojāts parka zāliens.

„Tradicionāli spēkavīru sacensības ir norisinājušās vasarā, taču nekad tās nav notikušas ziemā. Esam gandarīti, ka pirmās šāda veida sacensības Latvijā norisināsies pie mums, Gulbenē, un tās tiks rīkotas kā pasākums visai ģimenei. Stiprāko Latvijas vīru noteiks četrās dažādās disciplīnās. Jau astoņi spēcīgākie Latvijas vīri ir apstiprinājuši savu dalību sacensībām. Jāpiebilst, ka šo sacīkšu koordinators ir mūsu pašu spēkavīrs Andris Leišavnieks," informē Gulbenes pilsētas pasākumu organizators, režisors Edijs Frīdenbergs.

Sacensību dalībnieki cīnīsies par pirmo „Ziemas spēkavīrs 2014” titulu.

„Sacensību laikā dalībniekiem būs jāveic četri vingrinājumi – kamanu vilkšana, stafete, motorzāģa turēšana un rallija automašīnas celšana no zemes. Cerams, ka ziema neatkāpsies, un šajā dienā būs gan sniegs, gan arī nedaudz aukstums. Dalību sacensībām ir apstiprinājuši brāļi Kazeļņiki, Artis Plivda, Mareks Leitis, arī gulbenietis Āris Korics un citi spēkavīri. Savukārt tiesnesis būs Dainis Zāģeris,” stāsta sacensību koordinators, spēkavīrs Andris Leišavnieks.

Vērot, kā sacenšas stiprākie, ir aicināti visi interesenti, arī ģimenes ar bērniem, jo ir paredzētas dažādas atrakcijas, izklaides.

Pēc pasākuma būs svētku uguņošana, kas veltīta Gulbenes pilsētas 86.gadadienai.


Pievieno komentāru

Sports