Gulbene/Rubate ir neizšķirts ar Kvarcs (Madona) 2

Ziemeļaustrumu Futbola līgas čempionātā FB Gulbene/Rubate komanda Madonā cīnījās neizšķirti 2:2 ar FK Kvarcs.

Spēle notika uz rekonstruētā futbola laukuma, kurš tagad ir labākais reģionā. Pārējais gan Madonas stadionā ir saglabājies no pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem. Pirms spēles debesis bija apmākušās un tas solīja lietu. Mūsu komanda taktisku apsvērumu dēļ spēli sāka 9 cilvēku sastāvā, jo vairāki futbolisti kavējās atbraucam no Rīgas. Tas attaisnojā, jo mūsu komanda, pirmās minūtes aizsargājoties, pēc tam metās uzbrukumā.

Bīstami vārtu momenti bija pie abiem vārtiem, bet spriedzi neizturēja madoniešu vārtsargs. Spēcīgi sisto Renāra Šķendera bumbu viņš nenoturēja, un rezultāts kļuva 1:0. Pēc desmit minūtēm no kreisās malas Gata Zelča centrējumu viņš pats "ieboksēja" vārtos un rezultāts izauga līdz 2:0.

Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās. Otrajā puslaikā lietus pieņēmās spēkā un arī madonieši palielināja apgriezienus. Mūsu vārtsargs Dairis Liepiņs rādīja brīnumus(Madonas komentētājs viņu nodēvēja par Gulbenes Koļinko - izlases vārtsargu), bet arī viņs bija bezspēcīgs pret saimnieku diviem raidījumiem, un rezultāts kļuva 2:2.

Arī mūsējie izveidoja vairākus momentus. Arta Timenieka sitienu atvairīja vārtustabs, bet G.Zelča raidīto bumbu no vārtu līnijas izsita madoniešu aizsargs. Spēle tā rī noslēdzās 2:2.

Jau ceturtais neizšķirts gulbeniešiem šajā sezonā. Nākamā spēle FB Gulbene/Rubate komandai Gulbenes stadionā 12.augustā 13.00 ar čempionāta līderiem - FK Aizkraukle.

Madonā Gulbenes komandā spēlēja: Dairis Liepiņš, Valentīns Surovs, Dainis Tašiņš, Jānis Gailums, Valērijs Sircovs, Arnis Ivanovs, Sergejs Kauliņš, Rolands Ozoliņš, Ilvars Glāznieks, Gatis Zelčs, Renārs Šķenders, Einārs Zaķis, Radions Slusorenko, Agnis Ļisicins un Artis Timenieks.

kungs

nu, jaa, shoreiz jau gan nepaveicaas, pie rezultaata, 2-1 kad traapija pa vaartu stabinju, un ja buutu iesitushi, tad uzvara buutu rokaas, bet, "neiesit Tu iesit Tev|" un speele domaajams bij skataama!!!

pirms 13 gadiem, 2007.08.02 09:55