Gulbene sagrauj Salacgrīvu

Vidzemes hokeja čempionātā HFK „Gulbene" komanda ar 10:2 uzvarēja Salacgrīvas „Neptūnu".

Pirmajā trešdaļā pretinieki turējās piecas minūtes, līdz Dainis Ozoliņš no Andra Āboliņa piespēles atklāja rezultātu. Vēl pēc minūtes Jānis Pāvuliņš pēc Vjačeslava Ruļova piespēles izdarīja metienu pa vārtiem, bet ripu pielaboja Māris Deksnis un rezultāts kļuva 2:0. Trešdaļas izskaņā M.Deksnis panāca 3:0.

Otrās trešdaļas sākumā V.Ruļovs pēc A.Āboliņa un D.Ozoliņa piespēlēm guva ceturtos vārtus. Piektos vārtus komandas labā guva Igors Šakurovs (piespēle V.Ruļovam). Tad arī pretinieki pirmo reizi sarūgtināja mūsu vārtsargu. Otrā trešdaļa beidzās ar Ingara Andževa gūtajiem vārtiem, izmantojot Ritvara Ohnovska un V.Ruļova piespēles.

Trešās trešdaļas sākumā Salacgrīvas komanda vēlreiz guva vārtus. Pārējā laikā izcēlās tikai mūsu komandas hokejisti. Vispirms J.Pāvuliņš guva vārtus pēc R.Ohnovska un V.Ruļova piespēlēm, tad Vjačeslavs pats guva vārtus pēc Kaspara Liepiņa piespēles. Devīto vārtu guvumu Andris Jaunbērziņš realizēja pēc V.Ruļova piespēles. Beidzot divas (!) sekundes pirms spēles izskaņas Gatis Rikveilis guva vēl vienus vārtus, un rezultātā gulbenieši uzvarēja ar 10:2.

Vēl komandā spēlēja Andrejs Šilko un Juris Šakurovs.

Citā spēlē „Rubates" komanda ar 6:1 uzvarēja Valmieras „SCO Centrs".
Pa diviem vārtiem guva Aivars Berkolds un Igors Mežkuts, pa vieniem - Edgars Mohovikovs un Aivars Začs.

Hokeja sezonas nākamā savstarpējā spēle abām Gulbenes komandām notiks 28.februārī pulkstemn 20.40 Valmierā.