Gulbenē sāksies ielu basketbola, florbola un futbola turnīri

Gulbenē, pie Gulbenes sporta centra (Skolas ielā 12a), 17.maijā pulksten 14:30 norisināsies pirmais no 6 turnīriem. Šajā dienā tiks noskaidroti uzvarētāji ielu basketbolā un florbolā.

Šajā vasaras sezonā biedrība „Gulces Gēns” ir iesaistījusies „Ghetto Aliansē” un organizēs ielu basketbola, futbola, florbola turnīrus Gulbenē, radot jauniešiem iespēju sportiski aizvadīt brīvo laiku.

Līdz pat jūlija beigām komandām būs iespēja pierādīt savus spēkus, cīnoties par galveno balvu – braucienu uz Ventspili/Rīgu, uz „Ghetto Games” organizētajiem pasākumiem. Turnīros ir iespēja piedalīties Latvijas vai citas valsts pilsonim, kurš atbalsta „Ghetto Basket, Floorball, Football” spēles principus. Turnīru datumi: 17. un 31.maijs, 13. un 28.jūnijs, 12. un 25.jūlijs.

Līdz šim biedrība ir organizējusi, palīdzējusi organizēt un piedalījusies dažādos pasākumos, ar mērķi popularizēt aktīvu dzīvesveidu caur alternatīvajiem sporta veidiem (Bmx, skeitbords, inline skrituļslidošana, snovbords, ielu vingrošana u.c.).

Šobrīd „Gulces Gēns” dara visu, lai Gulbenē izveidotu sporta aktivitāšu centru, kurā jauniešiem būtu iespēja trenēties alternatīvajos sporta veidos. Šobrīd ir izveidots iekštelpu skeitparks. Līdz vasaras sākumam tiks uzstādīts jauns ielu vingrošanas laukums,volejbola laukumi un labiekārtota teritorija.

Sporta aktivitāšu centrs atrodas Blaumaņa ielā 46a, Gulbenē (blakus Nākotnes ielas dzīvojamajam masīvam).

Papildu informācija par biedrību „Gulces Gēns” un tās organizētajiem pasākumiem:

www.GulcesGens.lv

www.draugiem.lv/GulcesGens/

www.twitter.com @GulcesGens

www.ghettofamily.com/alianse/gulbene/
 

 

Pievieno komentāru

Sports