Gulbenē vērienīgi futbola svētki 2

Gulbenē sestdien notika atklātā amatieru čempionāta mini futbolā “Mītava Open 2009” Ziemeļaustrumlatvijas posms, ko organizē grupa “Prāta Vētra”. Uz turnīru Gulbenē pulcējās daudz futbola amatieri ne tikai no šī reģiona, bet arī no visas Latvijas. Gulbenes komandām gan diemžēl šajās sacensībās neveicās. Sacensībās uzvarēja komanda “Kvarcs” no Madonas.

Sacensību komentētāja lomā iejutās Uģis Joksts, bet fināla spēles aizrautīgi komentēja Jānis Jubalts un “Mītavas” karalis Kaspars Roga. Klātesot “ASK/Buki” karsējmeitenēm un Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestrim (diriģents Donāts Veikšāns), notika ļoti sīvas cīņas visas dienas garumā. Gulbenes komandām gan diemžēl šajās sacensībās neveicās. Tikai “Kvartālisti” spēja izkļūt no apakšgrupas, tomēr arī viņiem tālāk par ceturtdaļfinālu tikt neizdevās.


“Ļoti labi, ka šāds turnīrs notika pie mums. Diez vai vēl tik plaša mēroga sporta pasākums, kurā piedalās 32 komandas, šeit vēl ir bijis. Patīkami, ka arī paši “Prāta Vētras” puiši piedalījās šajā pasākumā,” saka Gulbenes komandas “Rufs” treneris Gatis Rikveilis. “Slikti bija tas, ka komandas, kas spēlēja un tiecās tikt kaut kur tālāk, tika mēģinātas visādi apspiest. Žēl, ka Gulbenes komandām, izņemot “Kvartālistus”, neļāva izkļūt no apakšgrupas. Tiesāšana tiešām nebija korekta, un ļoti daudzus tā neapmierināja. Pasākums visādi citādi bija ļoti labi noorganizēts, taču šāda tiesāšana diemžēl sabojāja visu noskaņu.”
Sīvā konkurencē posma uzvarētāju titulu ieguva komanda “Kvarcs” no Madonas. 2.vietā ierindojās FK “Smudzis”, 3.vietu ieguva “Zemgales Būvmeistars” un 4.vietu - komanda “parsportu.lv”. Šīs komandas piedalīsies Lielās balvas izspēlē “Skonto” futbola stadionā Rīgā 15. augustā.
Čempionāta organizatori saka paldies Gulbenes novada domei un Gulbenes stadiona personālam par atsaucību un viesmīlīgo čempionāta posma uzņemšanu Gulbenē.
Šobrīd jau ir zināmas 20 komandas, kas piedalīsies atklātā amatieru čempionāta mini futbolā “Mītava Open” finālā. Vēl četras komandas tiks noskaidrotas Rīgas atlases posmā, kas notiks šajā sestdienā, 8. augustā. Komanda, kas čempionāta finālturnīrā 15.augustā iegūs 1.vietu, saņems 1500 latus, 2.vietas ieguvēji – 1000 latus, savukārt 3.vieta – 500 latus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Arcix 10

Atbrauca, sačakerēja laukumu, visu dabūja pa velti un aizbrauca. Futbols šajos svētkos bija sulaiņa lomā.

pirms 11 gadiem, 2009.08.03 18:37

Sports