Gulbenē vienā dienā – četri čempionāti! 3

Gulbenē 29.augustā notika uzreiz četras sacensības: Latvijas čempionāts spēka trīscīņā, Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā un Gulbenes pilsētas čempionāts spiešanā guļus («Bladesport” kauss). Pavisam sacensībās startēja 120 sportisti. "Gulbenes K.S.P." sporta kluba pārstāvis un sacensību organizators Aigars Cīrulis stāsta, ka "Gulbenes K.S.P." sporta kluba spēka trīscīņas atlēti nostartēja teicami, neņemot vērā pandēmiju, kas izdarīja savas korekcijas treniņa procesos.

Latvijas čempionāts spēka trīscīņā

Sieviešu grupā: svara kategorijā līdz 47 kg Latvijas čempiones titulu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 202,5 kg; svara kategorijā līdz 52 kg Latvijas čempiones titulu izcīnīja Danīna Krūmiņa ar jaunu personīgo rekordu 252,5 kg; svara kategorijā līdz 63 kg Latvijas čempiones titulu izcīnīja Linda Bekusova ar rezultātu 287,5 kg, absolūtajā vērtējumā — 3.vieta; svara kategorijā virs 84 kg Latvijas čempiones titulu izcīnīja Marika Magaziņa ar jaunu personīgo rekordu 460 kg, absolūtajā vērtējumā — 1.vieta.

Komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta.

Jauniešu grupā: svara kategorijā līdz 66 kg 2.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 352,5 kg; 3.vietu izcīnīja Daniels Krievāns ar rezultātu 220 kg; svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Mareks Jaņuns ar rezultātu 460 kg.

Junioru grupā: svara kategorijā līdz 83 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Dins Deivids Kalniņš ar rezultātu 497,5 kg; svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs ar rezultātu 645 kg, absolūtajā vērtējumā - 3.vieta; svara kategorijā līdz 105 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 400 kg. Komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta!

Vīriešu grupā: svara kategorijā līdz 59 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 465 kg; svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 570 kg; svara kategorijā līdz 105 kg 2. vietu izcīnīja Aleksandrs Jasinskis ar rezultātu 675 kg.

Komandu vērtējumā tika izcīnīta 2.vieta.

Veterānu V40 grupā: svaru kategorijā līdz 83 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 485 kg; svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Ēriks Veldre ar rezultātu 490 kg.

Veterānu V50 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 380 kg; svara kategorijā virs 120 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Andrejs Puķīte ar rezultātu 550 kg.

Veterānu V70 grupā: svaru kategorijā līdz 66 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 260 kg; svara kategorijā līdz 93 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 280 kg.

Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus

Sieviešu grupā: svara kategorijā līdz 47 kg Latvijas čempiones titulu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 42,5 kg; svara kategorijā līdz 52 kg 2.vietu izcīnīja Danīna Krūmiņa ar jaunu personīgo rekordu 47,5 kg; svara kategorijā līdz 63 kg 2.vietu izcīnīja Linda Bekusova ar rezultātu 65 kg; 4.vietu izcīnīja Indra Caune ar rezultātu 32,5 kg; svara kategorijā virs 84 kg Latvijas čempiones titulu izcīnīja Marika Magaziņa ar jaunu personīgo rekordu 90 kg, absolūtajā vērtējumā — 3.vieta.

Jauniešu grupā: svara kategorijā līdz 53 kg 2.vietu izcīnīja Sandis Abakoks ar rezultātu 57,5 kg; svara kategorijā līdz 66 kg 3.vietu izcīnīja Daniels Krievāns ar rezultātu 80 kg, 4.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 80 kg; svara kategorijā līdz 74 kg 2.vietu izcīnīja Ralfs Zviedrāns ar rezultātu 72,5 kg; svara kategorijā līdz 83 kg 3.vietu izcīnīja Mareks Jaņuns ar rezultātu 110 kg.

Junioru grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 3.vietu izcīnīja Dins Deivids Kalniņš ar rezultātu 110 kg; svara kategorijā līdz 93 kg 3.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs ar rezultātu 170 kg; svara kategorijā līdz 105 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 105 kg.

Vīriešu grupā: svara kategorijā līdz 59 kg 2.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 95 kg; svara kategorijā līdz 93 kg 3.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 145 kg; svara kategorijā līdz 105 kg 2. vietu izcīnīja Aleksandrs Jasinskis ar rezultātu 160 kg; 3.vietu izcīnīja Dzintars Abakoks ar rezultātu 110 kg.

Veterānu V40 grupā: svaru kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 130 kg; svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Ēriks Veldre ar rezultātu 130 kg.

Veterānu V50 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Lamsteris Vilnis ar rezultātu 120 kg; 3.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 90 kg; svara kategorijā virs 120 kg 2.vietu izcīnīja Andrejs Puķīte ar rezultātu 160 kg.

Veterānu V70 grupā: svaru kategorijā līdz 66 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 75 kg, absolūtajā vērtējumā — 2.vieta; svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 65 kg.

Komandu vērtējumā tika izcīnīta 5.vieta.

Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā

Sieviešu grupā: svara kategorijā līdz 52 kg 1.vietu izcīnīja Danīna Krūmiņa ar rezultātu 252,5 kg; 2.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 202,5 kg; svara kategorijā līdz 63 kg 1.vietu izcīnīja Linda Bekusova ar rezultātu 287,5 kg; absolūtajā vērtējumā - 3.vieta, svara kategorijā virs 84 kg 1.vietu izcīnīja Marika Magaziņa ar jaunu personīgo rekordu 460 kg, absolūtajā vērtējumā - 1.vieta.

Jauniešu grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Mareks Jaņuns ar rezultātu 460 kg; 4.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 352,5 kg.

Junioru grupā: svara kategorijā līdz 83 kg Dins Deivids Kalniņš ar rezultātu 497,5 kg izcīnīja 1.vietu, svara kategorijā virs 83 kg 1.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs ar rezultātu 645 kg; svara kategorijā līdz 105 kg 2.vietu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 400 kg.

Veterānu V40 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 485 kg; svara kategorijā virs 83 kg 3. vietu izcīnīja Ēriks Veldre ar rezultātu 490 kg.

Veterānu V50 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 380 kg; svara kategorijā virs 83 kg 3.vietu izcīnīja Andrejs Puķīte ar rezultātu 555 kg.

Veterānu V60 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 260 kg; svara kategorijā virs 83 kg 1.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 280 kg.

Vīru grupā: svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 465 kg; svara kategorijā līdz 66 kg 2.vietu izcīnīja Daniels Krievāns ar rezultātu 220 kg; svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 570kg; svara kategorijā līdz 105 kg 2.vietu izcīnīja Aleksandrs Jasinskis ar rezultātu 675 kg.

Komandu vērtējumā Gulbenes novada čempionātā tika izcīnīta 1.vieta.

Gulbenes pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus

Sieviešu grupā: svara kategorijā līdz 52 kg 1.vietu izcīnīja Danīna Krūmiņa ar rezultātu 47,5 kg; 2.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 42,5 kg; svara kategorijā līdz 63 kg 1.vietu izcīnīja Linda Bekusova ar rezultātu 65 kg, absolūtajā vērtējumā — 2.vieta; 4.vietu izcīnīja Indra Caune ar rezultātu 32,5 kg; svara kategorijā virs 84 kg 1.vietu izcīnīja Marika Magaziņa ar jaunu personīgo rekordu 90 kg, absolūtajā vērtējumā - 1.vieta.

Jauniešu grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Mareks Jaņuns ar rezultātu 110 kg; 3.vietu izcīnīja Sandis Abakoks ar rezultātu 57,5 kg.

Junioru grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Dins Deivids Kalniņš ar rezultātu 110 kg; svara kategorijā virs 83 kg 1.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs ar rezultātu 170 kg.

Veterānu V60 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 75 kg.

Vīru grupā: svaru kategorijā līdz 59 kg 3.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 95 kg; svara kategorijā līdz 66 kg 2.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 80 kg; svara kategorijā līdz 74 kg 2.vietu izcīnīja Ralfs Zviedriņš ar rezultātu 72,5 kg; svara kategorijā līdz 93 kg 1.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 145 kg, 2.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 65 kg; svara kategorijā līdz 105 kg 1.vietu izcīnīja Aleksandrs Jasinskis ar rezultātu 160 kg; 2.vietu izcīnīja Raimonds Grīgs ar rezultātu 115 kg; 3.vietu izcīnīja Dzintars Abakoks ar rezultātu 110 kg; 4.vietu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 105 kg.

Komandu vērtējumā Gulbenes pilsētas čempionātā tika izcīnīta 1.vieta.

“Saka, ka avantūra nav laba lieta, kas arī pierādījās šajās sacensībās, jo beigās sanāca misēklis veterānu apbalvošanā, bet saka arī - nekļūdās tas, kas neko nedara!» teic A.Cīrulis un saka lielu paldies Latvijas Pauerliftinga federācijai, Gulbenes novada pašvaldībai, Gulbenes novada Sporta pārvaldes darbiniekiem, veikalam „Gigants LV”, SIA „DMS Sfēra” un visiem pārējiem, kas atbalstīja šīs sacensības.