Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes basketbolistiem turnīrā - 4.vieta 1

Arvis Steckis savu spēlētāju sniegumu vērtē kā gandrīz teicamu
Pagājušajā nedēļas nogalē Gulbenē notika Eiropas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs junioru komandām, kas šeit pulcēja astoņas komandas no Latvijas, Krievijas, Lietuvas un Kazahstānas. Savu sniegumu turnīrā rādīja arī Gulbenes sporta skolas komanda trenera Arvja Stecka vadībā. Cīņas bija ļoti sīvas. Vairāk foto šeit.

Gulbenes jaunie basketbolisti šajā turnīrā izcīnīja 4.vietu. Uzvaru turnīrā guva BC "Ventspils", 2.vietā ierindojās BC "Spartak" (Krievija) un 3.vietā - "Puntukas/ Dussmann" (Lietuva).  

Ļoti sīvas cīņas

Gulbenes sporta skolas komandas treneris Arvis Steckis stāsta, ka pirmās dienas spēlēs pret Kazahstānas komandu BC "Barsy" un BC "ASK" mūsu komandai palīdzēja arī Mikus Sokolovs, kas ir nedaudz vecāks par turnīrā pieļaujamo spēlētāju vecumu.

 

"Kazahstānas komanda arī ir likuši mums pretī vecākus spēlētājus, savukārt "ASK" trenerim nebija iebildumu, ka spēlē arī Mikus. Varbūt pats Mikus nenospēlēja savu labāko spēli, taču viņš saturēja kopā komandu," vērtē treneris.

 

"Šajā turnīrā nav tā, ka jau iepriekš zini, kurus varēsi pieveikt un kuriem zaudēsi. Komandas gatavojas šādiem turnīriem gan fiziski, gan taktiski, gan arī vēl citos aspektos, un spēlēt tajos ir ļoti grūti, jo īpaši, ja ir jāizspēlē divas spēles dienā. Tādējādi visu izšķir psiholoģiskā un fiziskā sagatavotība un noskaņošanās spēlei. Arī spēlēs, kas ir uzvarētas vai zaudētas ar lielu starpību, ir bijusi sīva cīņa, taču kādā brīdī ir piedzīvots lūzuma brīdis un tad arī rezultāts tiek uzaudzēts."

 

Apliecina, ka var spēlēt

A.Steckis kopumā savu spēlētāju sniegumu vērtē kā gandrīz teicamu.

 

"Mēs apliecinājām, ka varam spēlēt. Tātad kaut kas pa šo laiku ir iemācīts un kaut kas jau sāk sanākt. Ir iegūta arī pārliecība, jo ar šiem pašiem puišiem spēlējam arī Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā. Šoreiz pie mums spēlēja arī Einārs Kaļva no Rēzeknes un Kristaps Kalniņš no Salacgrīvas. Kristaps mums bija līdzi arī turnīrā Maskavā, tādējādi viņš jau bija iepazinies ar šo turnīru. Eināram varbūt šī atrādīšanās nebija tik veiksmīga, bet paša turnīra beigās arī viņš atrada savu spēli. Kopumā varu teikt, ka visi, kuri bija gatavi palīdzēt komandai, tika pie teikšanas šajā turnīrā un apliecināja, ka var spēlēt. Tiesa, lielākajai daļai mūsu spēlētāju ir problēma ar snieguma stabilitāti. Vairāk vai mazāk ar šo divu spēlētāju palīdzību un pirmajā dienā arī ar Mikus Sokolova palīdzību mums bija iespēja variēt sastāvu, meklēt savu spēli un risināt dažādus taktiskos rēbusus. Ar daudz ko arī tikām galā, tas mani priecē," saka A.Steckis.

 

Varēs vairāk variēt

Vērtējot mūsu spēlētāju sniegumu, treneris saka, ka tāpat kā Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas mačos labu sniegumu rāda Ingars Aizpurs, Sandis Šimanovskis, mazliet ir ieskrējies arī Normunds Lišiks, kuram sezonas sākums nebija tik veiksmīgs.

 

"N.Lišiks šo turnīru nospēlēja stabili un produktīvi, brīžiem pat produktīvāk nekā Sandis. Tas ir labi, ka Normunds beidzot ir atguvis formu un viņu var variēt ar Sandi. Pēc šī turnīra būsim kļuvuši spēles ziņā izdomas bagātāki, varēsim ļauties vairāk variācijām un improvizācijām, lai spēlētāji pakāpeniski uzņem formu," saka treneris. Viņš piebilst, ka patīkami bijis vērot arī mūsu puišu Inga Jakoviča un Artūra Lūša, kas spēlē komandā "ASK", sniegumu.

 

"Abi puiši ļoti cenšas aizsardzībā un priecē uzbrukumos. Viņi regulāri ir starp rezultatīvākajiem


savā komandā, arī šoreiz mačā pret mums." A.Steckis atzinīgi vērtē arī šo turnīru kā iespēju iepazīties ar citām komandām un viņu treneriem, kā iespēju aprunāties un dalīties pieredzē.

 

Februārī notiks vēl viens Eiropas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs Polijā. Tur pretī stāsies citas komandas. A.Steckis uzskata, ka turnīrā Polijā Gulbenes puišiem ir reālas iespējas pacīnīties par iekļūšanu trijniekā.

 

Turnīra beigās ar "SEB bankas" atbalstu dažādās nominācijās tika apalvoti labākie spēlētāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports