Gulbenes BJSS komandai - 2.vieta Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionātā futbolā U-12 grupā

Ir beidzies Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionāts futbolā U-12 grupā, kurā Gulbenes BJSS komanda izcīnīja 2.vietu.

Piedalījās 6 komandas (Balvu sporta skola, Gulbenes BJSS, Madonas BJSS, Viļānu SS, Ludzas NSS, Alūksnes BJSS). Šajā gadā turnīrs notika 2 sabraukumos, kur katra komanda izspēlēja 1 spēli ar katru komandu.

1.sabraukums notika 14.jūlijā Balvos, kur pirmajā spēlē tikāmies ar turnīra līderiem - Balvu sporta skolu un atzinām viņu pārākumu - 0:4. Otrajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Viļānu SS, kas beidzās ar pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:0. Vārtus guva Niks Kuzmičs - 3, Gustavs Aišpurs-Lukša - 1, Markuss Vīksna - 1, Igors Kūlītis -2. Trešajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Madonas BJSS, un atkal pārliecinoša uzvara ar rezultātu 6:0. Vārtus guva Jorens Dukurs - 1, Rihards Rakickis - 1, Ralfs Dzērve - 1, Markuss Vīksna - 1, Igors Kūlītis - 1, Rihards Ziemelis - 1.

2.sabraukums notika 4.augustā Balvos. Šajā sabraukumā abas spēles bija nozīmīgas, jo zaudēti punkti varēja maksāt 2.vietu. Pirmajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Alūksnes BJSS komandu, kas pretendēja uz godalgotu vietu. Taču pēc spēles, kas beidzās ar Gulbenes BJSS komandas uzvaru ar 2:1, Alūksnes BJSS komandai liedza iespēju cīnīties par godalgotu vietu. Komandas labā vārtus guva Niks Kuzmičs - 1, Ralfs Dzērve - 1. Otrajā spēlē Gulbenes BJSS komanda tikās ar Ludzas NSS komandu. Šī spēle bija par 2.vietu tāpat kā iepriekšējā gadā. Spēle bija spraiga, Ludza divas reizes izvirzījās vadībā (0:1 un 1:2), taču Gulbenes BJSS audzēkņi parādīja savu raksturu, spēja izlīdzināt spēli un spēles beigās izvirzījās vadībā, un uzvarēja ar rezultātu 3:2. Vārtus guva Niks Kuzmičs - 2, Rihards Ziemelis - 1.

Komandas sastāvā bija Kristers Ļebedevs, Niks Kuzmičs, Ralfs Dzērve, Rihards Rakickis, Igors Kūlītis, Martins Žvīgurs, Markuss Bikovičs, Gustavs Aišpurs-Lukša, Markuss Vīksna, Jorens Dukurs, Rihards Ziemelis, Dāniels Melnis, Toms Tomass Garais un Rainers Ozoliņš.

Par komandas labāko spēlētāju tika atdzīts Niks Kuzmičs, kurš ar 6 iesistiem vārtiem atpalika par vieniem vārtiem no turnīra rezultatīvākā spēlētāja (no Balvu komandas).

Par turnīra labāko aizsargu tika atdzīts Igors Kūlītis.

Paldies visiem līdzjutējiem par atbalstu un paldies visiem audzēkņiem par pašatdevi un uzupurēšanos komandas labā!

Pievieno komentāru

Sports