„Gulbenes Buki” aizvada pēdējo spēli šajā sezonā 1

Basketbola komanda „Gulbenes Buki" šovakar Gulbenes sporta centrā aizvadīja pēdējo šīs sezonas spēli, kurā uzņemot Ogres komandu piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 46:87.

Komandu sākumsastāvi:

BK "Gulbenes Buki" - Ingus Jakovičs, Ingars Aizpurs, Sandis Bukšs, Sandis Šimanovskis, Pāvels Pastušeņa.

BS "Ogre" - Rihards Strauts, Sandis Bēts, Rūdolfs Zēns, Renārs Magone, Uldis Švēde.

Spēle Bukiem iesākās neveiksmīgi. Līdz pirmās ceturtdaļas 6. minūtei viesu gūtajiem 21 puntkiem gulbenieši spēja vien likt pretī 4 punktus. Tikai ceturtdaļas izskaņā, labāk nostrādājot aizsardzībā, gūto punktu starpību izdevās mazliet izlīdzināt. Pirmajās desmit minūtē tika zaudēti 18 punkti (10:28).

Spēles scenārijs stipri atšķirīgs bija otrās ceturtdaļas pirmajās sešās minūtēs: Lūsim, Pastušeņam un Aizpuram pa visiem kopā izdevās sadeldēt pretinieku pārsvaru uz pusi (23:32). Tomēr līdz ceturtdaļas beigām ogrēnieši atguva sešus punktus, ceturtdaļu noslēdzot ar 15 punktu pārsvaru (43:28).

Lai arī trešās ceturtdaļas rezultātu atklāja Sandis Bukšs ar precīzu tālmetienu, tomēr Ogres basketbolistiem nākamajās 5 minūtēs, veiksmīgi izprovocējot gulbeniešus pārkāpt noteikumus, tādējādi gūstot 10 bezatbildes punktus, palielināja pārsvaru līdz +22 (53:31).

Arī ceturtdaļas turpinājums Bukiem nebija veiksmīgs, zaudējot vēl vairāk un trešo desmitminūti noslēdzot ar jau 28 punktu deficītu (38:66).

Arī pēdējā ceturtdaļā Buki ar rezultativitāti neizcēlās. Pēdējās desmit spēles minūtēs kopā tika gūti vien 8 punkti. Zemā metienu precizitāte visā spēles garumā prasīja savu - zaudējums Ogres komandai ar rezultātu 46:87.

Gulbenes Buki - Ogre 46:87 (10:28; 18:15; 10:23; 8:21).

BK "Gulbenes Buki": Lūsis 19p., Aizpurs 12p.+6AB, Pastušeņa 6p.+7AB, Jakovičs 6p., Bukšs 3p., Vīksna, Lišiks, Šimanovskis, Aleksejevs, Korulis, Matisons.

BS "Ogre": Magone 19p.+10AB, Vilks 14p.+8AB, Jonāts 11p., Zarāns 10p., Zēns 8p., Bēts 8p., Švēde 5p., Strauts 5p., Bremze 5p., Šauva 2p..