“Gulbenes Buki” izcīna piekto uzvaru pēc kārtas 1

“Ramirent” LBL 2 čempionātā “Gulbenes Buki” 15.februārī Gulbenē tikās ar “Rīgas Tehniskās universitātes” basketbolistiem un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 95:62. Jau no paša spēles sākuma iniciatīva piederēja gulbeniešiem, kas ātri izvirzījās vadībā – 10:2. Tika pieprasīts minūtes pārtraukums, bet rezultātu tas nedeva, un nākamos 7 punktus atkal guva “Gulbenes Buki” rezultāta tablo jau vēstīja 17:2. Ceturtdaļa noslēdzās ar precīzu Ingara Aizpura metienu, un gulbenieši bija ielikuši labus pamatus uzvarai – 27:8. Otrās ceturtdaļas sākumā pēc precīza Jāņa Dilevkas metiena “Gulbenes Buki” pirmo reizi pārsniedza 20 punktu robežu – 31:10. Ceturtdaļas vidū pārsvars bija pieaudzis līdz +25 (40:15). Ejot lielajā pārtraukumā, “Gulbenes Buki” bija izvirzījušies vadībā ar +31 (53:23)

Otrajā puslaikā spēles uzvarētājs jau bija zināms un atlika noskaidrot tikai spēles rezultātu. Gulbenieši droši novadīja spēli līdz galam un izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas. Visu spēli vadībā bija atradušies “Gulbenes Buki”, lielākajai vadībai sasniedzot +41, bet galarezultāts – 95:62.

Gulbenieši šajā spēlē bija pārāki vairākos statistikas rādītājos, divpunktu metieni tika realizēti ar 67 pret 32 %. Liels pārsvars arī atlēkušajās bumbās - 55 pret 27 un rezultatīvajās piespēlēs - 28 pret 9.

“Gulbenes Bukiem” izcēlās Roberts Mednis, kurš guva 20 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un izdarīja 5 rezultatīvas piespēles, sakrājot efektivitātes rādītāju +30. Tikpat labs sniegums arī Ingaram Aizpuram, kurš guva 21 punktu, izcīnīja 7 atlēkušās bumbas un izdarīja 5 rezultatīvas piespēles, sakrājot efektivitātes rādītāju +29. “RTU” komandā 17 punktus sakrāja Ričards Mugurevičs, bet 16 pievienoja Ritvars Aņisimovs.

Nākamā spēle “Gulbenes Bukiem” - 7.martā pulksten 14.00 ar “BS Ogre” komandu.