“Gulbenes Buki” izcīna sesto uzvaru pēc kārtas

“Ramirent” LBL 2 čempionātā “Gulbenes Buki” 7.martā Gulbenē tikās ar “BS Ogre” komandu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 106:60 (28:16; 17:20; 28:14; 33:10).

Spēles rezultātu atklāja Ogres komanda, kad precīzs soda metienos bija Mikus Brencāns. Ceturtdaļai turpinoties, “Gulbenes Buku” komanda izskatījās pārliecinošāk, Ervīns Ivanovs realizēja divus tālmetienus pēc kārtas, panākot 16:6 pārsvaru, pēc kā tika pieprasīts minūtes pārtraukums. Ceturtdaļas izskaņā “Gulbenes Buku” pārsvars bija palielinājies līdz 15 punktiem, bet pēc desmit spēlētām minūtēm rezultāta tablo vēstīja 28:16. Arī otrajā ceturtdaļā dominēja “Gulbenes Buki”, spēles 14.minūtē pēc precīziem Naura Rikveiļa soda metieniem rezultāts pieauga līdz +20 (38:18). Ogres komanda saņēmās ceturtdaļas izskaņā un spēja pietuvoties līdz -12 (43:31), un “Gulbenes Buki” bija spiesti ņemt minūtes pārtraukumu. Otrās ceturtdaļas pēdējā minūtē Ogres komanda pēc precīza Ērika Naumenko metiena pietuvojās līdz -7 (43:36), bet, dodoties lielajā pārtraukumā, “Gulbenes Bukiem” bija 9 punktu pārsvars – 45:36.

Otrā puslaika sākumā liels izrāviens - 15:2 - izdevās “Gulbenes  Bukiem”, un rezultāta starpība atkal bija pieaugusi līdz divciparu skaitlim – 60:38. Ceturtdaļas turpinājumā rezultāts auga līdzīgi, bet drošus pamatus uzvarai gulbenieši jau bija ielikuši, pirms pēdējām desmit minūtēm esot vadībā ar +23 (73:50). Arī ceturto ceturtdaļu lieliski iesāka “Gulbenes Buki”, veicot 16:0 izrāvienu, un rezultāts jau kļuva nepieklājīgi liels – 89:50. Spēles uzvarētājs jau bija zināms, un atlika tikai noskaidrot spēles rezultātu. Gulbenieši droši novadīja spēli līdz galam un izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas – 106:60.

Gulbenieši šajā spēlē bija pārāki vairākos statistikas rādītājos, divpunktu metieni tika realizēti ar 60 % pret 38 %. Liels pārsvars arī atlēkušajās bumbās - 49 pret 30 un rezultatīvajās piespēlēs - 28 pret 17.

“Gulbenes Buku” komandā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Sandis Bēts, kurš izcīnīja arī astoņas atlēkušās bumbas un izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, sakrājot EFF +32.  Roberts Mednis guva 21 punktu un izcīnīja septiņās atlēkušās bumbas - EFF +29.  Ogres komandā tikai diviem cilvēkiem izdevās pārsniegt 10 punktu robežu, Ēriks Naumenko sakrāja 16, bet Sandros Jēkabsons guva 14 punktus.

Statistika

“Gulbenes Buki” – “BS Ogre” – 106:60 (28:16; 17:20; 28:14; 33:10)

“Gulbenes Buki”: Mednis - 21 (7ab+4rp), Rikveilis - 13 (3rp), Dilevka - 11 (18ab+5rp), Aizpurs - 16 (7ab+3rp), Bēts - 24 (8ab+6rp), Ivanovs - 14, Šteinbergs - 7, Ļisicins, Berkolds.

“BS Ogre”: Naumenko - 16, Jēkabsons - 14, Brencāns - 9, Liepiņš - 6, Mališevs - 5, Kļaviņš - 5, Mačs -3, Muižnieks - 2, Kacers.

Noslēdzošā spēle LBL 2 regulārajā turnīrā “Gulbenes Bukiem” - 15.martā pulksten 14.00, kad jātiekas ar “RSU” komandu.