"Gulbenes Buki" piekāpjas Ogres komandai 3

Šovakar, 8. decembrī, "Gulbenes Buki", pēc ilgāka pārtraukuma aizvadīja kārtējo LBL 2. divīzijas spēli. Šoreiz nācās atzīt pretinieku pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 67:54.

Spēles rezultātu atklāja Sandis Šimanovskis ar precīzu metienu no tuvās distances, taču Bukiem nelielu pārsvaru izdevās nosargāt tikai līdz pirmās ceturtdaļas 4. minūtei. Ceturtdaļas vidū Ogres komanda rezultātu izlīdzināja (12:12). Ceturtdaļas pēdējās minūtēs mājiniekiem izdevās arī gūt nelielu pārsvaru spēlē, noslēdzot pirmās 10 minūtes ar rezultātu 25:13.

Otrās ceturtdaļas sākumā Ogres komanda vēl spēja saglabāt 15 - 16 punktu pārsvaru, taču ceturtdaļas vidū gulbeniešiem izdevās atspēlēt 6 punktus, samazinot rezultāta starpību līdz -10 (38:28). Arī pirmā puslaika pēdējās minūtes Buki aizvadīja veiksmīgi, noslēdzot pirmās spēle 20 minūtes ar rezultātu 42:36.

Otrā puslaika sākums abām komandām bija mazrezultatīvs, taču trešās ceturtdaļas vidū Mikus Sokolovs ar precīzu tālmetienu samazināja Buku punktu deficītu līdz -3 (44:41). Pusotru minūti pirms ceturtdaļas beigām pēc kārtējā Sokolova precīzā tālmetiena Buki pat atguva vadību spēlē (47:48). Un pateicoties Gundara Rauzas precīzajam metienam spēles izskaņā šo minimālo pārsvaru izdevās arī saglabāt līdz pat ceturtdaļas beigām (49:50).

Pateicoties Aleksejeva lieliskajai spēlei uzbrukumos Bukiem, iesākoties pēdējām spēles desmit minūtēm, izdevās palielināt pārsvaru līdz + 3 (51:54). Tomēr ceturtdaļas vidū mājiniekiem izdevās apturēt gulbeniešu uzbrukumus, tādējādi izvirzoties vadībā ar 57:54.

Pēdējās spēles minūtēs Buku raidītie metieni lidoja garām grozam, kas ļāva Ogres BS svinēt uzvaru spēlē ar rezultātu 67:54.

Ogres BS - Gulbenes Buki 67:54 (25:13; 17:23; 7:14; 18:4).

Gulbenes Buki: Aizpurs 19p.+7AB, Sokolovs 13p.+5AB+5RP, Lišiks 7p.+5AB, Rauza 4p., Aleksejevs 4p., Šimanovskis 4p., Kazāks 2p., Pušķis 1p..