"Gulbenes Bukiem" jaunais gads sācies veiksmīgi

Gulbenes basketbola komanda 2011. gada pirmo spēli aizvadīja Rīgā pret vietējo VEF kadetu komandu. Bukiem gads iesācies veiksmīgi - uzvara izbraukumā ar rezultātu 87:77.

Spēles sākums veiksmīgāks bija mājiniekiem, līdz pat pirmās ceturtdaļas 6. minūtei nosargājot nelielu pārsvaru (12:9). Rezultātu izlīdzināt izdevās Mikum Sokolovam, realizējot 2 punktus ar sodu. Ceturtdaļas pēdējās minūtēs vadībā izvirzījās gulbenieši (24:18). Lai gan pēdējās sekundēs rīdziniekiem izdevās atgūt pāris punktus, uzvaru pirmajā ceturtdaļā Buki nosargāja - 24:22.

Otrās ceturtdaļas sākumā uzdevuma augstumos bija Gundars Rauza, gūstot 8 punktus un palielinot Buku pārsvaru (32:24). Ceturtdaļas vidusdaļu abas komandas aizvadīja mazāk rezultatīvi, tomēr 7. minūtē Ingars Aizpurs ar precīzu tālmetienu vēl mazliet palielināja Gulbenes komandas pārsvaru (35:26). Savukārt, pateicoties Aizpura un Šimanovska lieliski aizvadītai spēlei uzbrukumā, pēdējā minūtē pārsvars tika jau ievērojami palielināts - 46:30 - pēc pirmā puslaika vadībā "Gulbenes Buki".

Veiksmīgi turpināt, palielinot pārsvaru, Bukiem izdevās līdz trešās ceturtdaļas vidum, kad rezultāts uz tablo jau rādīja 37:58 (+ 21) Gulbenes Bukiem. Un kaut gan mājiniekiem ceturtdaļas izskaņā izdevās atgūt pāris punktus, Bukiem pēc 30 nospēlētām minūtēm joprojām bija 16 punktu pārsvars (66:50).

Pēdējo ceturtdaļu lieliski iesāka Mikus Sokolovs - precīzs tālmetiens un efektīvs slam dunk un pārsvars palielināts atkal līdz +19 (71:52). Taču turpmākajās 5 minūtēs rīdziniekiem izdevās mainīt spēles gaitu, līdz ceturtdaļas 7. minūtei samazinot punktu deficītu pat līdz -8 (70:78).

Līdz spēles beigām Bukiem izdevās nosargāt 10 punktu pārsvaru, tādējādi 2011. gads ir uzsākts ar uzvaru - 87:77.

VEF kadeti - Gulbenes Buki (22:24; 8:22; 20:20; 27:21).

Gulbenes Buki: Aizpurs 24p.+12 AB, Šimanovskis 16p., Sokolovs 13p.+7AB+6RP, Kazāks 10p.+6AB, Rauza 10p.+6RP, Kalniņš 10p., Vīksna 2p., Lišiks 2p..

VEF kadeti: Gulbis 23p., Mediss 19p., Magone 17p., Pāže 13p., Ginters 4p., Mičulis 1p..