Gulbenes futbolistes piekāpjas rīdziniecēm

Latvijas meiteņu futbola čempionātā FB "Gulbene/Kristīne" komanda ar 3:4 piekāpās Rīgas FS/38.vsk. futbolistēm.

Spēles sākumā gulbenietes bija krietni pārākas un aktīvākas. Likumsakarīgs bija vārtu guvums. Ceturtajā minūtē precīzs bija Jūlijas Šatilovas sitiens. Turpinājumā spēle izlīdzinājās, un puslaika vidū divu minūšu laikā pretinieces guva divus vārtus un nonāca vadībā ar 2:1.

Puslaika vidū traumu guva Svetlana Zajaca, un tas stipri samazināja komandas spēku. Pirmais puslaiks tā arī beidzās.

Otrā puslaika sākumā un atkal ar pāris minūšu intervālu Rīgas komanda guva divus vārtus. Rezultāts kļuva 1:4.

Nekas neliecināja, ka var ko glābt. Desmit minūtes pirms spēles beigām Greta Guseva gulbenietēm guva otros vārtus. Viņa vēl pēc trīs minūtēm panāca rezultātu 3:4. Atlika vēl piecas minūtes, bet ar to bija par maz, lai glābtu spēli.