Gulbenes futbolisti noslēdzošajā spēlē zaudē

Sezonas noslēdzošo spēli Gulbenes futbola komanda aizvadīja savā laukumā ar Balvu futbolistiem un piekāpās ar 0:2.

Spēles sākumā aktīvāki bija viesi, kaut arī reālu vārtu gūšanas momentu viņiem bija maz. Toties mūsējie atbildēja ar pretuzbrukumiem, izcelties varēja Kārlis Sudrabs un Raitis Šolins. Pirmā puslaika izskaņā viesi nopelnīja 11 m soda sitienu, kuru realizēja. Atpūtā komandas devas ar 1:0 balveniešu labā. Otrajā puslaikā izpaudās pilnvērtīgu maiņu trūkums mūsu komandai. Tas gan netraucēja mūsējiem izveidot vairākus izcilus vārtu gūšanas momentus, bet tie gan palika neizmantoti… Spēles izskaņā viesiem padevās labs tālsitiens, un rezultāts kļuva 0:2. Ar šiem cipariem spēle arī noslēdzās.

Gulbenes komandā spēlēja: Dzintars Peksts, Einārs Zaķis, Armands Vaičulis, Valentīns Surovs, Krists Sveķis, Andrejs Baikovs, Oskars Kuropatkins, Dairis Rūniks, Jānis Stībelis, R.Šolins un K.Sudrabs.

Šī sezona komandai ir ar mīnusa zīmi. Daudziem spēlētājiem būs jāizvērtē, vai viņiem futbols ir nepieciešams. Mums ir lieliski jaunie futbolisti, kuri ir gatavi iekļauties komandā un ienest jaunas vēsmas. Treneri Kaspars Usāns un R.Šolins ir par komandas sastāva atjaunināšanu, kas turpmākajos gados turpināsies. Paldies arī visiem skatītājiem, kuri, neņemot vērā neveiksmīgo sezonu, nepameta komandu! Uz spēli ar Balviem bija ieradušies gandrīz 80 futbola fani.

Noslēguma tabula

  • “SK Latgols/Ludzas NSS”   5 5 0 0 17:1 15

  • “Balvi”                               5 3 1 1 20:10 10

  • “FK Varakļāni”                   5 2 2 1 15:8 8

  • “FK Madona/Kvarcs”          5 2 1 2 15:9 7

  • “Gulbene”                          5 1 0 4 9:19 3

  • “Lubāna/Degumnieki”         5 0 0 5 5:34 0

Pievieno komentāru

Sports