Gulbenes futbolisti - trešie

Smiltenes starptautiskajā telpu futbola čempionātā aizvadītas otrā posma spēles. Gulbenes futbolisti izcīnīja uzvaru un kopvērtējumā ir trešie.

Pirmajā spēlē gulbenieši ar 2:1 pārspēja Smiltenes Abuls/BJSS I komandu. Vārtus guva Dainis Maslovskis un Renārs Šķenders.

 

Otrajā spēlē pretī nāca čempionāta līderi „Launkalnes" futbolisti. Spēles izskaņā pretinieki nonāca vadībā ar 1:0, bet pēdējā minūtē R.Šķenders tieši no stūra sitiena panāca 1:1.

 

Trešajā spēlē viegli ar 9:1 tika sagrauti Smiltenes BJSS/Abuls II futbolisti. Četrus vārtus guva D.Maslovskis, divus Artis Timenieks, pa vieniem - R.Šķenders, Dainis Tašiņš un Valērijs Sircovs. Līdz ar to apakšgrupā pirmā vieta un pusfinālā spēle ar Smiltenes komandu „Ieviņa DK".

 

Sacensība bija līdzīga, tomēr mūsu spēlētāji stingri ievēroja spēles disciplīnu. Tas deva rezultātu. Vispirms vārtus guva R. Šķenders, bet rezultātu dubultoja Valentīns Surovs. Tad pretinieki panāca 2:1 un spēles izskaņā nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. Tomēr tas neko nedeva. Vēl vairāk. Pretuzbrukumā A.Timenieks guva vārtus, un rezultātā uzvara ar 3:1.


Finālā Gulbenes komandu gaidīja FK „Valmiera". Turpinot iesākto, mūsu komanda stingri turējās pie savas taktikas - spēles no aizsardzības. Gan spēles pamatlaiks, gan papildlaiks beidzās 0:0. Sekoja pēcspēles soda sitieni.

 

Gulbeniešiem precīzi bija Raitis Šolins, D.Maslovskis un V.Sircovs, bet kļūdījās R.Šķenders. Savukārt mūsu vārtsargs Germans Petuškovs atvairīja trīs (!) soda sitienus no četriem un mēs uzvarējām ar 3:1. Komandā vēl spēlēja Sergejs Kauliņš.


Pēc šīs kārtas līderi ir FK „Valmiera" - 4 punkti, seko Launkalne - 5 punkti, Gulbene - 6 punkti, „Ieviņa DK" - 6 punkti, „BJSS/Abuls I" - 11 punkti, FK „Priekuļi" - 12 punkti, „BJSS/Abuls II" - 14 punkti un FC „Warrior Valga" - 14 punkti.

 

Rezultatīvāko sarakstā D.Maslovskis ar 9 gūtiem vārtiem ieņem ceturto vietu. Čempionāta trešā kārta notiks 10.janvārī.

Pievieno komentāru

Sports