Gulbenes futbolisti uzvar Smiltenē 3

Smiltenes atklātā telpu futbola čempionāta pirmajā kārtā uzvarēja FB „Gulbene 2005" komanda, bet Stāmerienas futbolisti ierindojās septītajā vietā.

Smiltenieši čempionātam sapulcējuši pieklājīgu sastāvu ,jo piedalās astoņas komandas (arī no Igaunijas). Stāmerienas komanda apakšgrupā ar 1:5 piekāpās Smiltenes „Klondaikai" (tajā spēlē arī lizumnietis Uģis Aigars), ar 0:4 zaudēja FK „Abuls"/BJSS un ar 0:5 atzina Priekuļu pārākumu. Mazajā pusfinālā ar 2:3 zaudēts arī FK „Abuls", toties spēlē par septīto vietu ar 7:1 sagrauti „Variņi". Piecus vārtus komandas labā guva Renārs Šķenders, pa diviem - Varērijs Sircovs un Aldis Tašiņš, vienus - Aivars Začs.

 

Gulbenes komanda pirmajā spēlē ar 3:4 piekāpās FK „Abuls" (komanda spēlē Latvijas 1.līgā). Otrajā spēlē ar 6:1 tika sagrauti „Variņi, trešajā spēlē pašā galotnē izrauta uzvara ar 2:1 pār FC „Warrior" (Valga).

 

Pusfinālā ar 4:2 uzvara pār „Klondaiku" deva vietu finālā. Tur atkal pretī nāca igauņi. Un atkal saspringtā spēlē uzvara ar 1:0. Līdz ar to uzvara arī pirmajā kārtā.

 

Gulbenes komandā vārtus guva Edijs Aleksāns (6), Artūrs Zečs (4), Valentīns Surovs (3), Agnis Šumakovs (1), Jānis Gailums (1), Gatis Zelčs (1). Vēl uzvarētāju sastāvā spēlēja Dainis Nalivaiko, Radions Slusorenko un Sergejs Kauliņš.

 

Nākamā kārta notiks 22.decembrī, un pēc nolikuma FB „Gulbene 2005" spēlēs ar Priekuļiem, FK „Abuls" un „Variņiem", bet Stāmeriena sacentīsies ar FK „Abuls"/BJSS, „Klondaiku" un FC „Warrior".

 

Čempionātā paredzēti pieci sabraukumi, un noslēgumā katrai komandai skaitīs iegūtās vietas - jo summa mazāka, jo augstāk kopvērtējumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

jj

cerēsim,ka nākamajā kārtā abas Gulbnes rajona komandaas tiksies finālā...un tad, lai uzvar stiprākais..

pirms 13 gadiem, 2007.11.27 10:43

kungs

Pretinieki ir cieniijami, bet ne tik stipri, kaa raada rezultaats, naakamajaa kaartaa truuksies visi kas naaks pretim!!!!!

pirms 13 gadiem, 2007.11.26 17:47

jj

Kas tad Stāmerienai noticis?????Tur tik stipri tie pretinieki,ka sie tikai 7???

pirms 13 gadiem, 2007.11.26 11:18

Sports