Gulbenes hokejisti izcīna uzvaras

Vidzemes hokeja čempionātā abas Gulbenes komandas izcīnīja uzvaras - „Rubate" ar 5:3 uzvarēja „Bruģi", HFK „Gulbene" ar 10:3 - „Stingeru".

Gulbeniešiem, lai apstiprinātu medaļnieku statusu, bija nepieciešams viens punkts atlikušajās divās spēlēs. Pretinieki bija klasi vājāki, un tas mūsējiem izdarīja lāča pakalpojumu. Pirmajā trešdaļā Vjačeslavs Ruļovs ātri atklāja rezultātu (pēc Igora Šakurova un Andra Āboliņa piespēlēm), bet viesi tūlīt panāca izlīdzinājumu. Trešdaļas vidū, izmantojot Gata Rikveiļa piespēli, precīzs bija Māris Deksnis. Tomēr pretinieki vēlreiz izlīdzināja rezultātu. Pirmā trešdaļa beidzās ar 2:2.

Otrajā spēles trešdaļā īpaši nekas nemainījās - mūsējie uzbruka daudz, vārtu guvumu bija maz. Gulbenes komandu vadībā izvirzīja Dainis Ozoliņš no V.Ruļova piespēles. Viņu abu sadarbība atnes arī ceturtos vārtus.

Trešdaļas izskaņā „Stingers" guva vārtus un, atpūtā ejot, - tikai 4:3. Trešajā trešdaļā jau izpaudās liels gulbeniešu pārākums. G.Rikveilis (piespēles M.Deksnis un Jānis Pāvuliņš) - 5:3, M.Deksnis (piespēle J.Pāvuliņš) - 6:3, Andris Jaunbērziņš (piespēles G.Rikveilis un Dmitrijs Novikovs) - 7:3, G.Rikveilis (piespēles A.Jaunbērziņš un Rinalds Sirmais) - 8:3, V.Ruļovs (piespēle D.Ozoliņš) - 9:3, A.Jaunbērziņš (piespēle Kaspars Liepiņš) - 10:3.
Vēl komandā spēlēja Andrejs Šilko, Ingars Andževs un Zigmunds Aizupietis.

Rets gadījums hokeja vēsturē - abas komandas nenopelnīja nevienu noraidījumu. Līdz ar to HFK „Gulbene" sudraba medaļas rokā, jo mūsu galvenie konkurenti - HK „Jumiķis" - savu pēdējo spēli zaudēja. Pirmo vietu jau nodrošinājuši Valmieras „Ciedra A" (apsveicam Andi Auguli!), trešajā - HK „Jumiķis".

Gulbeniešiem vēl atlikusi viena spēle - ar HK „Smiltenes vanagi", kura notiks 1.aprīlī 21.25 (bez jokiem).

Savukārt „Rubates" komandā pēdējā spēlē trīs vārtus guva Renārs Šķenders, pa vieniem - Uģis Kindzulis un Ivo Kindzulis. „Rubatieši" sezonu beidza, ierindojoties piektajā vietā.