Gulbenes hokejisti izcīna uzvaru 8

Vidzemes hokeja čempionāta 1./2.līgas spēlē HFK „Gulbene" ar 4:3 uzvarēja HK „Cēsis".

Cēsu komanda tradicionāli spēlē labu hokeju un ir vērā ņemams pretinieks. Plaši pazīstamu hokejistu viņu komandā nav, toties ar 117.numuru spēlēja daudzkārtējais pasaules čempions motobraukšanā Kristers Serģis. Spēli aktīvāk sāka gulbenieši, bet vārtus pirmie guva pretinieki. Lai kā mūsējie centās, izlīdzinājums tika panākts tikai pirmās trešdaļas izskaņā. Pēc Dmitrija Novikova piespēles pa vārtiem meta Deniss Kozlovskis. Vārtsargs ripu atsita, bet pirmais pie tās bija Ritvars Ohnovskis, un rezultāts kļuva 1:1. Tā arī beidzās pirmā trešdaļa.

Turpinājumā mūsu komanda vēl aktīvāk uzbruka, bet nopelnīja spēlēt mazākumā. Cēsnieki mūsu vārtus apdraudēja maz. Vēl vairāk, jo ātrā pretuzbrukumā D.Kozlovskis mazākumā realizēja izgājienu viens pret vienu un rezultāts kļuva 2:1. Uz HK „Cēsis" rezervistu soliņa sākās asa savstarpējā vārdu apmaiņa (tā ar jaunu spēku turpinājās arī pēc spēles ģērbtuvēs). Pretinieki sāka spēlēt asi, pat rupji, un mūsu komanda biežāk spēlēja vairākumā. Viens no tiem trešdaļas izskaņā arī tika realizēts. Gata Rikveiļa un D.Novikova piespēles izmantoja D.Kozlovskis.

Noslēguma trešdaļa sākās ar rezultātu 3:1 HFK „Gulbene" labā. Mūsējie turpināja ritmiski uzbrukt un ātri guva ceturtos vārtus. Pēc Vjačeslava Ruļova un Alberta Bubiša piespēlēm precīzs bija Ivo Kindzulis. Vēl pēc minūtes Cēsu komanda samazināja rezultātu 2:4. Pretinieki sajuta, ka varētu glābt spēli un palika aktīvāki. Viņu ofensīva vainagojās ar gūtajiem vārtiem divarpus minūtes pirms spēles beigām. Viņi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Lieliska iespēja iemest ripu tukšos vārtos bija Andrim Jaunbērziņam, bet nedaudz neprecīzi. Spēle beidzās ar 4:3 mūsējo labā. Komandā bez minētajiem hokejistiem spēlēja Guntis Konrāds, Igors Šakurovs, Dainis Ozoliņš, Raimonds Lenčiks un Māris Deksnis. Soda minūtes - Gulbene 4, Cēsis 16. Metieni pa vārtiem: Gulbene - 36, Cēsis - 21.

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā D.Kozlovskis ar 19 punktiem ir līderis (14 vārti un 5 piespēles).

Nākamā spēle HFK „Gulbene" notiks 6.novembrī Tartu (Igaunijā), kur jāspēlē ar „Ruutel" komandu. Tiek organizēts kolektīvs brauciens līdzjutējiem uz Tartu ar autobusu (izbraucam orientējoši apmēram pulksten 16.00 vai 17.00). Ledus halle Tartu atrodas milzīgā tirdzniecības kompleksā (daudz lielākā par Rīgas „Alfu"), pie tam tieši 6.novembrī notiks šī kompleksa jaunā korpusa atklāšana. Par braucienu var interesēties pa tālruni 29715606.

kāpēc

Ev nevajag tač lamāties,labaķ laižam sesdien visi uz liteni,tur uzstāsies Riču ģimene,no dziedošo ģimeņu šova

pirms 9 gadiem, 2009.11.03 00:35

Arnim

Te nav nekāda slimība augšā,ja nu vienīgais slimais esi pats.Laikam esi ierāvis drosmei,ka nomainīji niku.Pārlasi nu labāk savus rakstus.arī par futbolistiem.

pirms 9 gadiem, 2009.11.02 19:59

Arnis

Es te skatos, atkal vecā slimība augšā. Sarunāsim tā, ja kādam man ir jautājumi, lūdzu nāciet - Līdzjutējs(a), Līdzskrējējs(a), parunāsim. Gan par uzvedību, gan par citām lietām, tikai nevajag kautrēties no sava vārda. Citādi te slēpjejās aiz nika un laiž brīvi. Drošāk, lūdzu.

pirms 9 gadiem, 2009.11.02 18:14

Līdzskrējējam

Hokejisti tiešām ir malači abās komandās,tikai atšķirība ir tā,ka Rubates komandā nav tāda hokeja speciālista,kas apsaukātu savus spēlētājus un ne tikai viņus.Runa jau te iet par speca uzvedību,ar spēlētājiem viss ir kārtībā.

pirms 9 gadiem, 2009.11.02 16:24

Līdzskrējējs

Kaunēties vajadzētu tiem ,kuri aizmugusriski pagājušajā sezonā kārtoja rebes, lai tikai Gulbene nebūtu pirmā. Hokejisti ir malači abās komandās un, cerams, abas godam aizvadīs sezonu. Vēl labāk, ja abas iekļūs medaļās.

pirms 9 gadiem, 2009.11.02 15:10

Līdzjutējs

Speciālist, tas bija domāts par spēli ar SEDU.Nevienam te nekas neskauž.Vajadzētu vismaz nokaunēties.

pirms 9 gadiem, 2009.11.02 14:30

Labāk saukt aiz apmeles, nekā kauties un lamāties ģērbtuvēs. Un vēl brīnās ,kāpēc visi loģiskie veči tinās prom. Vēl. Ja jau Līdzjutējs ir tik kompetents hokejā, ka pat tabulu pazīst, lai tak raksta cik uziet, nav žēl. Skaudība nokaus to blici.

pirms 9 gadiem, 2009.11.02 14:17

Līdzjutējs

Malači spēlētāji, tā turpināt!Kaut kā nemanīju Gulbenes viszinošākā hokeja speciālista Arņa rakstu par spēli ar Sedas komandu.Varētu taču kādu gudru padomu dot,jo aiz apmales stāvot un saukājot savus spēlētājus nekāda labuma nav,ja vienīgi ūdeni padot.Lielajam speciālistam derētu ieskatīties VAČH nolikuma disciplināro sodu tabulas 12.punktā.Čitādi citreiz var iznākt lieku naudiņu samaksāt.Lai spēlētājiem veicas!

pirms 9 gadiem, 2009.11.02 14:00