Gulbenes hokejisti izcīna uzvaru 3

Vidzemes hokeja čempionātā HFK „Gulbene" komanda ar 3:0 uzvarēja Valmieras „Ciedru A".

Jau ar pirmajām spēles minūtēm izpaudās gulbeniešu pārsvars. Mūsējie vairākumā guva pirmos vārtus trešdaļas vidū. Pēc Vjačeslava Ruļova piespēles precīzs bija Deniss Kozlovskis. Trešdaļas izskaņā pretinieku vārtsargs tika pārspēts vēlreiz, kad Māra Dekšņa piespēli izmantoja Andris Jaunbērzinš.

Otrajā trešdaļā turpinājās gulbeniešu uzbrukumi, tomēr tikai vienu reizi tika gūti vārti. Precīzs vēlreiz bija D.Kozlovskis. Divas reizes mēs neizmantojām lielo vairākumu - 5:3, vēl vairākas reizes bija mazais vairākums.

Noslēguma trešdaļā vārtus guva Alberts Bubišs, bet tiesneši tos neieskaitīja. Spēles laikā mūsējie izdarīja gandrīz divas reizes vairāk metienu pa vārtiem. Tas vien liecina par komandas spējām. Pretinieku komandā viens no aktīvākajiem spēlētājiem bija gulbenietis Andis Augulis.

Nākamā spēle HFK „Gulbene" notiks Valmierā 17.oktobrī pulksten 18.25 ar Vijciema komandu.