Gulbenes hokejisti piekāpjas 2

Spēles sākums bija veiksmīgās gulbeniešiem, jo jau piektajā minūtē, spēlējot vairākumā, Andris Āboliņš pēc Vjačeslava Ruļova piespēles atklāja rezultātu. Vēl pēc minūtes Andris Jaunbērziņš izmantoja Gata Rikveiļa piespēli, un rezultāts kļuva 2:0.

Tad sākās kļūdu sērija. Aizsargu kļūda un - 1:2, spēlējot vairākumā (!), vēl vieni zaudēti vārti, un pirmā trešdaļa beidzās 2:2.

Otrajā trešdaļā, spēlējot vairākumā, V.Ruļovs no G.Rikveiļa piespēles panāca 3:2.

Tomēr trešdaļas izskaņā pretinieki līdzsvaroja rezultātu - 3:3. Noslēguma trešdaļā vispirms „Jumiķis" guva ceturtos vārtus, bet pēc pusminūtes A.Āboliņš no Daiņa Ozoliņa piespēles panāca 4:4.

Piecas minūtes pirms spēles beigām mūsu komanda zaudēja kuriozus un jo sāpīgus vārtus. Pretinieki izdarīja ripas pārmetienu, un mūsu vārtsargs, domādams, ka ripa iet garām vārtiem, to nekontrolēja. Tomēr tā atrada ceļu vārtos un - 4:5.

Pēdējās minūtēs mūsu spēlētāji izmisīgi uzbruka, pat nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr neko saglābt nevarēja. Zaudējums ar 4:5, un stipri sarežģījās iespējas pacīnīties par godalgoto vietu.

Citā spēlē „Rubate" ar 4:2 uzvarēja HK „Lemisele".