Gulbenes hokejisti pieveic smilteniešus

Vidzemes Olimpiskā centra hokeja čempionāta sestajā spēlē Gulbenes „Rubates" komanda ar 6:0 uzvarēja Smiltenes HK „Skorpions".

Jau pirms spēles, analizējot rezultātus, bija skaidrs, ka sacentīsies divas dažādu rangu komandas. Mūsu komanda izmēģināja variantu, kad spēlēts tiek ar divām maiņām. Tas attaisnojās, jo jau ar pirmajām minūtēm uz pretinieku vārtiem vēlās uzbrukumu viļņi.

Pirmie vārti gan „krita" tikai 8.minūtē, kad Vjačeslava Ruļova piespēli ar viltīgu, atmugurisku metienu noslēdza Aivars Berkolds. Smiltenes spēlētāji tikai retu reizi tika līdz gulbeniešu vārtiem, savukārt mūsējie vārtu momentus regulāri izniekoja. Tomēr 13.minūtē A.Berkolds guva otros vārtus pēc Uģa Melnbārža piespēles. Pirmā trešdaļa beidzās ar 2:0. Grūti bija sekot spēles gaitai, jo nedarbojās tablo.

Otrajā trešdaļā HK „Skorpions" vārtsargam turpinājās grūti laiki. Trešdaļas ceturtajā minūtē lielisku saspēli starp A.Berkoldu un U.Melņbārdi ar precīzu metienu noslēdza Alberts Bubišs.

Trešdaļas vidū 19 sekunžu laikā A.Berkolds guva vēl divus vārtus. Pirmajā gadījumā, izmantojot A.Bubiša un U.Melnbārža piespēles, tika realizēts skaitliskais vairākums, bet otriem vārtiem piespēli izdarīja U.Melnbārdis.

Otrajā trešdaļā pa divām reizēm uz noraidīto soliņu devās V.Ruļovs un Pēteris Melbārdis, bet pretinieki to nespēja izmantot. Pat vairāk - spēlējot mazākumā, mūsu hokejisti turēja pretiniekus viņu zonā. Trešdaļa beidzās ar 5:0.

Trešajā trešdaļā vārtos Miku Mezīti nomainīja Jānis Libeks, bet arī viņam darba nebija. Sapratuši, ka uzvara ir rokā, gulbenieši samazināja spēles apgriezienus. Vienus vārtus gan „Rubates" komanda guva. Izmantojot A.Bubiša un P.Melbārža piespēles, precīzs bija U.Melnbārdis. Spēle beidzās ar 6:0.

Bez minētajiem hokejistiem mūsu komandā spēlēja Ingolfs Lūsis, Igors Šakurovs, Valentīns Jefstifejevs, Igors Mežkuts un Ritvars Ohnovskis.

Nākamā spēle Gulbenes „Rubatei" Vidzemes Olimpiskā centra čempionātā notiks šodien, 3.novembrī, pulksten 18.30 Valmierā ar Rūjienu.

Vidzemes Olimpiskā centra pirmās/otrās līgas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā 6.vietu ar 13 punktiem ieņem U.Melbārdis - 6 vārti + 7 piespēles. Denisam Kozlovskim ir 8+1 un A.Berkoldam 6+3, bet V.Ruļovam - 2+4. Trešās līgas čempionātā piedalās vairāki gulbenieši, un arī viņi ir bijuši rezultatīvi. Lubānas „Vilces" pārstāv Dzintars Abakoks (4+2), Valmieras HK VUK spēlē Andis Augulis (1+3), Valmieras SCO „Centrs" - Indulis Stradiņš (1+2).