Gulbenes hokejisti sagrauj Salacgrīvas "Neptūnu"

Vidzemes hokeja čempionātā HFK Gulbene komanda ar 7:1 sagrāva Salacgrīvas „Neptūnu".

Spēle sākās ar gulbeniešu uzbrukumiem, bet visi metieni gāja vārtiem secen. Pretinieki uzbruka reti un viņu centienus likvidēja mūs aizsargi. Tomēr pirmā trešdaļa noslēdzās 0:0.

Jau otrās trešdaļas 10.sekundē vārtus no Raimonda Lenčika un Kaspara Liepiņa piespēlēm guva Andris Jaunbērziņš. Pēc pāris minūtēm rezultātu dubultoja Dainis Ozoliņš, saņemot Vjačeslava Ruļova precīzu piespēli.

Trešos vārtus guva K.Liepiņš pēc A.Jaunbērziņa piespēles. Trešdaļas izskaņā vēlreiz izcēlās D.Ozoliņš(piespēle Andrim Āboliņam). Pēc otrās trešdaļas 4:0. Spēles noslēguma daļa sākās ar pretinieku mazākumu, kuru realizēja R.Lenčiks, saņemot K.Liepiņa piespēli. Arī nākamos vārtus mūsējie guva skaitliskajā vairākumā. Labu kombināciju izveidoja V.Ruļovs un D.Ozoliņš, bet ar precīzu metienu noslēdza A.Āboliņš.

Spēles pēdējā minūtē abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms pretinieki guva goda vārtus, bet 15 sekundes pirms noslēguma D.Ozoliņa reids noslēdzās ar viņa trešajiem vārtiem šajā spēlē. Rezultātā 7:1.

Nākamā spēle gulbeniešiem notiks 15.novembrī 17.00 Valmierā ar „Rubates" komandu. Viņi aizvadītajā spēlē ar 6:2 uzvarēja Valmieras „SCO Centrs".