Gulbenes hokejisti uzvar valmieriešus

Vidzemes hokeja čempionātā HFK Gulbene ar 5:4 uzvarēja Valmieras „SCO Centrs".

Spēle mums sākās neveiksmīgi, jo trešajā minūtē pretinieki atklāja rezultātu. Tikai pēc sešām minūtēm Didzis Stāvavens no Arta Āboliņa piespēles rezultātu izlīdzināja. Vēl pēc minūtes Vjačeslavs Ruļovs pēc Jura Šakurova piespēles panāca 2:1. Tā arī noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otrajā trešdaļā mūsējiem bija krietns pārsvars, bet pirmie vārtus guva valmierieši, izlīdzinot rezultātu. Mūsu hokejistiem izdevās realizēt tikai vienu vārtu momentu. No Andra Āboliņa piespēles precīzs bija Dainis Ozoliņš.

Trešā trešdaļa sākās ar V.Ruļova gūtajiem vārtiem (piespēles Raitim Āboliņam un A.Āboliņam) un rezultāts kļuva 4:2. Trešdaļas vidū pretinieki panāca 4:3. Tomēr kārtējo reizi mums pietrūka spēka, lai nosargātu uzvaru pamatlaikā. Ceturtie vārti tika ielaisti pusminūti pirms spēles beigām, spēlējot mazākumā. Galarezultātā 4:4 un pēcspēles soda metieni(bullīši).

Pirmais no mūsējiem pie ripas devās Andris Jaunbērziņš un bija precīzs. Pretinieka metienu atvairīja Miks Mezītis. Pēc pirmās sērijas 1:0. Otro metienu devās izpildīt Andris Āboliņš un kļūdījās, savukārt mūs glāba vārtu stabs. Trešo metienu skaisti realizēja V.Ruļovs un spēle noslēdzās ar 5:4 gulbeniešu labā.

Nākamā spēle mūsu komandai 9.novembrī Valmierā 16.30 ar Salacgrīvas „Neptūnu".