Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes invalīdu biedrības pārstāvji sporto Strautiņos

Dzīvespriecīgi un enerģiski sestdien Alūksnes novada Alsviķu pagasta Strautiņos pulcējās Vidzemes reģiona invalīdu biedrību vasaras sporta spēļu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām dalībnieki no Alūksnes, Limbažiem, Cēsīm, Valmieras, Balviem, Medņevas pagasta un arī Gulbenes. Vairāk foto šeit. 

Sporta spēļu programmā dalībniekiem bija paredzēts sacensties "boccia" spēlē, šautriņu mešanā, šķīvīšu mešanā, basketbola un florbola soda metienos, minigolfa metienos, bet no sacensībām brīvajā laikā varēja piedalīties dažādās atrakcijās.


Gulbenes invalīdu biedrību sacensībās pārstāvēja septiņu cilvēku komanda - Kristaps Ķulis, Alvis Svece, Valdis Pērkons, Pēteris Kozlovskis, Valdis Kuharenko un Andis Groza.


Vislabākos rezultātus gulbenieši uzrādīja šautriņu mešanā, kur startēja K.Ķulis un A.Groza, un basketbola soda metienos, kur startēja P.Kozlovskis, K.Ķulis un V.Pērkons, - abās disciplīnās tika izcīnīta 2.vieta, savukārt "boccia" spēlē, kurā piedalījās P.Kozlovskis, K.Ķulis un A.Groza, tika iegūta 3.vieta.


Komandu vērtējumā gulbeniešiem un vēl divām komandām bija vienāds kopvērtējuma punktu skaits, taču izvērtējot rezultātus un visu pakāpju godalgoto vietu skaitu, gulbenieši ierindojās 5.vietā. Uzvaras laurus šogad sporta spēlēs plūca valmierieši.


Gulbenes invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājs P.Kozlovskis atzīst, ka spēļu laikā komandas dalībniekos bijis milzīgs cīņas spars. Par spīti karstumam visi cīnījušies godam. Netraucējis arī tas, ka citās komandās startējuši pārsvarā gados jauni dalībnieki. "Mēs esam apmierināti ar saviem rezultātiem," saka P.Kozlovskis.


Sacensību noslēgumā visi dalībnieki atzina - lai arī vieniem šoreiz paveicās vairāk, bet citiem varbūt šī nebija veiksmīga diena, beigās uzvarēja draudzība.
Nākamgad šādas sporta spēles tiks rīkotas Limbažos.

Pievieno komentāru

Sports