Gulbenes jaunie basketbolisti cīnās par „ELVI kausu 2007"

Starptautiskajā basketbola turnīrā „ELVI kauss 2007", kas pirmo reizi norisinājās no 20. līdz 22. augustam, piedalījās 14 jauniešu komandas divās vecuma grupās.


 

"Ar sacensību norisi apmierināti bija gan dalībnieki, gan arī tiesneši un organizatori," informē turnīra galvenais tiesnesis Ēvalds Tukišs. Sacensības sponsorēja un organizēja ELVI sadarbībā ar Siguldas Basketbola klubu.

 


1994. gadā dzimušo zēnu konkurencē pirmo vietu izcīnīja „Zemgale 1" komanda no Jelgavas, otrajā vietā ierindojās Gulbenes sportisti, trešo vietu ieņēma Ogres spēlētāji, ceturto - Basketbola skolas „Rīga" komanda, piekto - Igaunijas sportisti, sesto - „Zemgale 2" (Jelgava), septīto - Siguldas komanda, bet astoto vietu - Ķekavas spēlētāji.

 


1997. gadā dzimušo zēnu konkurencē „Elvi" kausu 2007" saņēma Ogres komanda, otro vietu izcīnīja Siguldas spēlētāji, kas sīvā cīņā uzvarēja pretiniekus no Igaunijas, kas ierindojās trešajā vietā. Ceturto vietu ieņēma apvienotā VEF - Ķekava komanda, piekto - Gulbenes spēlētāji, bet sesto vietu - „Zemgale" no Jelgavas.

 


"Atsaucība turnīrā bija ievērojama, tāpēc šādas sacensības turpmāk kļūs par tradīciju," atzīst pasākuma sponsors un organizators, SIA Vita mārkets un vairāku veikalu ELVI īpašnieks Imants Rendenieks.
Kristīne Saulriete

Pievieno komentāru

Sports