"Gulbenes K.S.P." komanda jau astoto reizi izcīna Latvijas kausu spēka trīscīņā!

16.oktobrī “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba astoņi spēka trīscīņas atlēti startēja Kokneses novada čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu, kas bija Latvijas kausa 8.posms. Komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta.

“Līdz ar to kārtējo Latvijas kausu spēka trīscīņā ir izcīnījusi mūsu komanda. Desmit gadu laikā šī jau ir astotā reize,” uzsver “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis.

A.Cīrulis stāsta, ka šīs sacensības no 17.oktobra tika pārceltas uz 16.oktobri sakarā ar ierobežojumiem, kas stājās spēkā ar 17.oktobri. “Bija interesanti, jo startējām vakarā, kas nav ierasts, bet beigās bija pat aizraujoši,” saka A.Cīrulis.

Sieviešu grupā uzvaru izcīnīja Larisa Cīrule (svara kategorijā līdz 47 kg) ar rezultātu 94 reizes, absolūtajā vērtējumā viņai – 2.vieta. Uzvaru izcīnīja arī Danīna Krūmiņa (līdz 57 kg) ar rezultātu 99 reizes, absolūtajā vērtējumā viņai - 1.vieta.

“Open” grupā 2.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis (līdz 74 kg) ar rezultātu 32 reizes, absolūtajā vērtējumā jauniešu grupā - 1.vieta, 4.vietu izcīnīja Gundars Uzuliņš (līdz 83 kg) ar rezultātu 29 reizes, absolūtajā vērtējumā jauniešu grupā – 2.vieta. Ringolds Kļaviņš – 6.vietā ar rezultātu 24 reizes, absolūtajā vērtējumā Veterānu V50 grupā viņam – 1.vieta. Savukārt 1.vietu izcīnīja A.Cīrulis (līdz 93 kg) ar rezultātu 49 reizes, 2.vietā - Ēriks Veldre ar rezultātu 36 reizes, absolūtajā vērtējumā Veterānu V40 grupā viņam -1.vieta. 3.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 34 reizes, absolūtajā vērtējumā Veterānu V40 grupā - 2.vieta.

Pievieno komentāru

Sports