“Gulbenes K.S.P.” sportisti izcīna medaļas Ķekavā 1

15.februārī notika Ķekavas novada sporta skolas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā jauniešiem.
Tajās piedalījās liels dalībnieku skaits no visām Baltijas valstīm un Krievijas. “Gulbenes K.S.P.” brīvās cīņas sporta klubu pārstāvēja: Emīls Rags, Nikass Možaiskis (svara kategorija līdz 23 kg), Ņikita Volčkovs (līdz 29 kg), Viola Deksne (līdz 34 kg), Alens Deksnis (līdz 38 kg), Maksims Možaiskis (līdz 41 kg), Līva Kļava (līdz 42 kg), Sonora Deksne (līdz 46 kg), Sandis Abakoks, Mareks Ādiņš (līdz 45 kg), Ņikita Fedotjevs (līdz 55 kg).
“Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka ļoti labas cīņas aizvadīja Sonora, Maksims un Sandis, taču viņiem nedaudz pietrūka līdz finālcīņām. Mareks nokļuva līdz finālam un cīnījās par bronzas godalgu, taču piekāpās pieredzējušajam pretiniekam no Daugavpils.
“Protams, ka izcīnījām arī medaļas: Emīlam - 1.vieta, Nikasam - 2. vieta un Līvai – 3.vieta. Jāuzteic Emīls un Nikass, kuri pārliecinoši uzvarēja visus savus pretiniekus un savā starpā sadalīja zelta un sudraba godalgu. Esam apmierināti ar rezultātiem, turpināsim trenēties un gatavoties nākamajām sacensībām. Aicinām arī jaunus sportot gribētājus apmeklēt mūsu nodarbības brīvajā cīņā, kuras notiek otrdienās un ceturtdienās pulksten16.00 pilsētas stadiona telpās,” saka A.Cīrulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Trenerim ????Vecākiem

Paldies trenerim Dzintaram Abakokam par ieguldījumu bērnos! Vecākiem - par pacietību un uzticēšanos.

pirms gada, 2020.02.19 22:11

Sports