Gulbenes novadā arī notiks Olimpiskā diena

Atzīmējot Latvijas Olimpiskās komitejas dzimšanas dienu, mēneša garumā Gulbenes novadā tiek rīkoti dažādi sporta un veselību veicinoši pasākumi, kas noslēgsies ar Olimpisko dienu - Vislatvijas vingrošanu 21.maijā. Par to informē Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvis Andrejs Andževs.

A.Andževs stāsta, ka lielu, masveidīgu pasākumu notikšanu šobrīd ierobežo pandēmija, kas prasa izpratni un pacietību. Ņemot vērā šo situāciju, Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas treneri šogad Olimpiskajā dienā ieradīsies Gulbenes un Stāķu pirmsskolas izglītības iestādēs pie vecāko grupu audzēkņiem, lai kopā veiktu Vislatvijas vingrojumu kompleksu, iepazīstinātu bērnus ar dažādiem sporta veidiem, kopā veicot sportiskas aktivitātes, propagandējot olimpisko kustību.

“Kas zina, varbūt kāds no šiem mazajiem audzēkņiem pēc gadiem kļūs par olimpieti kā mūsu novadnieki: Daumants Dreiškens, Edgars Maskalāns bobslejā, Juris Ģērmanis, Jānis Paipals, Inga Dauškane distanču slēpošanā, Madara Līduma, Linda Savļaka biatlonā, Armands Zvirbulis brīvajā cīņā, kā arī treneris Māris Čakars. Tas viss ir iespējams! Tikai vajag tam ticēt!” uzsver A.Andževs.


Pievieno komentāru

Sports