Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas absolventi saņem profesionālās ievirzes izglītības dokumentus

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolā 10.jūnijā audzēkņiem svinīgos apstākļos tika izsniegtas sporta profesionālās ievirzes izglītības apliecības. Tā kā joprojām spēkā ir valstī noteiktie ierobežojumi publisko pasākumu rīkošanai, tad šogad svinīgajā pasākumā pulcējās tikai sporta skolas absolventi, viņu treneri un sporta skolas vadība.

Pēc Latvijas valsts himnas atskaņošanas un sporta skolas direktora uzrunas ar sporta profesionālās izglītības programmu absolvēšanu tika sveikti 45 audzēkņi piecos sporta veidos - volejbolā, basketbolā, futbolā, orientēšanās sportā un vieglatlētikā, kā arī viņu treneri.

Apliecību par sporta profesionālās ievirzes izglītības 20V programmas absolvēšanu volejbolā saņēma 14 audzēknes (trenere Ārija Samsonova), orientēšanās sportā - 8 audzēkņi (treneri Sarmīte Gobiņa un Aigars Bērziņš), futbolā - 7 audzēkņi (treneris Kaspars Usāns).

Savukārt sporta profesionālās ievirzes izglītības 30V programmu absolvēja 8 audzēknes volejbolā (trenere Solvita Vīcupa-Ulme), 6 audzēkņi basketbolā (treneri Dainis Mikolajs, Vija Kalniņa) un 2 audzēknes vieglatlētikā (treneris Voldemārs Mezītis).

Noslēgumā audzēkņiem bija iespēja kopā treneriem svinīgo mirkli iemūžināt fotogrāfijās pie sporta skolas gulbju skulptūrām.


Pievieno komentāru

Sports