Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novadā jaunieši cīnās par "Alpīnistu kausu"

Starp diviem svētkiem sporta centrā 27.decembrī pulcējās sporta cienītāji alpīnismā, lai cīnītos par "Alpīnista kausu". Sacensības notika divās vecuma grupās no 10-13 gadiem un no 14-17 gadiem.

Puiši un meitenes tika vērtētas atsevišķi. Individuālajā  etapā jaunākajā vecuma grupā 3.vietu ieguva Markuss Aleksandrovs, 2.vieta - Marselam Mezītim un 1.vietu izcīnīja Ralfs Aleksandrovs.

Meiteņu grupā vietas tika sadalītas šādi: 3.vietā - Kristiāna Ance Šolina, 2.vietā - Aleksandra Leona un 1.vietā - Paula Dreblathena.

Vecākajā grupā  zēnu konkurencē 3.vietu ieguva Rolands Cīrulis, 2.vietu - Valērijs Leons un uzvaras  laurus plūca Kristers Birznieks.

Meiteņu konkurencē  3.vietā - Ance Katane, 2.vietā - Anda Katane un 1.vietā - Sendija Leona. Sīvas dueļu cīņas starp puišiem un meitenēm pēc izkrišanas principa ātrākas izrādījās meitenes un uzvaru ieguva Anda Katane.

Komandu sacensībās 2 puiši un 1 meitene: 3.vietu ieguva “Orientieristi”, 2.vietā ierindojās komanda  “ABC” un 1.vietu izcīnīja “Psihie”.

Paldies ikvienam, kas ieradās uz “Alpīnistu kausu”, paldies instruktoriem Ingolfam Lūsim un Jānim Paipalam.

27.decembris Foto Arta Katane: 

https://failiem.lv/u/h4esvwd5

Pievieno komentāru

Sports