Gulbenes novada orientēšanās sacensību "Gulbene 2011" 2.kārtas rezultāti

5.maijā Augstajos kalnos notika Gulbenes novada orientēšanās sacensības „Gulbene 2011".

A Distance (1): 17 KP 5,6 km 1. Kristaps Vējš- Āboliņš 00:36:46

 

V35 Distance (1): 17 KP 5,6 km

1. Māris Vabulnieks 00:37:36

 

V18 Distance (1): 17 KP 5,6 km

1.Emīls Galvans 00:38:09

 

SA Distance (2): 15 KP 4,8 km

1. Daiga Krēsliņa 00:45:08

 

2. Sindija Širaka 00:47:54

 

3. Inese Žīgure 00:50:47

 

V45 Distance (2): 15 KP 4,8 km

1. Bruno Freimanis 00:48:27

 

2. Aigars Bērziņš 00:53:39

 

S18 Distance (2): 15 KP 4,8 km

1. Laura Igaviņa 00:48:31

 

VB Distance (2): 15 KP 4,8 km

1. Viktors Borisovskis 00:38:31

 

2. Juris Baikovs 01:06:11

 

3. Andris Baikovs 01:06:34

 

S35 Distance (3): 12 KP 3,9 km

1.Gerda Sirmā 00:40:30

 

SB Distance (3): 12 KP 3,9 km

1. Līga Lupkina 00:38:54

 

V55 Distance (3): 12 KP 3,9 km

1. Ivars Zariņš 00:33:25

 

VH Distance (3): 12 KP 3,9 km

1.Normunds Aizpurs 01:18:40

 

V65 Distance (3): 12 KP 3,9 km

1. Atis Anže 00:40:59

 

2. Juris Zaķis 00:41:42

 

3. Jānis Ančs 00:43:07

 

S14 Distance (4): 9 KP 2,9 km

1.Agneta Švarce- Švampāne 00:28:46

 

2. Alise Indriča 00:30:04

 

3. Arta Glāzere 00:34:04

 

4. Sabīne Ābelniece 00:34:21

 

5. Barba Poda 00:36:40

 

6. Ance Krūmiņa 00:38:41

 

V14 Distance (4): 9 KP 2,9 km

1. Rinalds Dailide 00:39:52

 

SH Distance (4): 9 KP 2,9 km

1. Ilva Bērziņa 00:34:33

 

2. Ingūna Andersone 00:42:25

 

S55 Distance (4): 9 KP 2,9 km

1.Lūcija Zariņa 00:58:35

 

S12 Distance (5): 7 KP 2,1 km

1. Alise Jermacāne 00:24:18

2. Signe Sirmā 00:26:27

3. Arita Karlsone 00:27:23

 

V12 Distance (5): 7 KP 2,1 km

1. Renārs Kokorevičs 00:14:49

 

2. Eduards Štoknis 00:15:02

 

3. Kristers Leimanis 00:15:49

 

4. Alens Petrovskis 00:16:21

 

5. Emīls Vaļickis 00:19:31

 

6. Krists Karolis 00:22:05

 

7. Roberts Raivo Putnis 00:25:23

 

8. Raivis Liģeris 00:27:24

 

S10 Distance (5): 7 KP 2,1 km

1.Ilze Stonka 00:26:03

 

2.Luīze- Anna Ðmotaka 00:44:44

 

3. Aelita Traupele 00:44:50

 

4. Kamilla Andersone 00:46:26

 

Liene Zaíe DQ

 

Beāte Bišere DQ

 

V10 Distance (5): 7 KP 2,1 km

1. Kristers Eduards Usārs 00:22:40

 

2. Kārlis Bošs 00:23:36

 

3. Artis Cepurītis 00:29:18

 

4. Roberts Baraņikovs 00:30:23

 

5. Krists Cirpons 00:31:15

 

6. Raivo Dailide 00:34:45

 

7. Sentis Filipovs 00:40:42

 

8. Edmunds Ērglis 00:42:20

 

9. Ralfs Rubenis 00:42:27

 

9. Diks Zariņš 00:42:27

 

11. Alvis Apsīts 00:42:29

 

12. Ričards Knâíis 00:48:44

 

Toms Drulle DQ

 

Kristaps Ozols DQ

 

Deins Laizâns DQ

 

Ralfs Prindulis DQ

Pievieno komentāru

Sports