Gulbenes novada orientieristi gūst godalgotas vietas

Gulbenes orientieristi, uzrādot labus rezultātus, turpina startēt dažādās sacensībās. Augusta vidū orientieristi piedalījās “Malienas kausā” Alūksnes un Apes pusē. Sacensību pirmajai dienai bija izvēlēts apvidus ar labām skriešanas iespējām, taču ar daudz mazām ieplakām un maziem pauguriem. Otrās dienas apvidus bija pavisam citāds nekā pirmajā dienā - stāvas nogāzes, grūtāka apvidus caurejamība, visdažādākie ceļu izvēles varianti distancē. Pirmajā dienā labus rezultātus uzrādīja sporta skolas audzēkņi. Signe Sirmā savā S14 grupā, kur bija spēcīga konkurence, uzrādīja 3. labāko rezultātu. Diemžēl viņai nepaveicās – viņa krita uz dzeloņstieplēm un savainojās. Otrajā dienā viņai tikai 11. rezultāts, tomēr kopvērtējumā viņa izcīnīja 4.vietu, no 3.vietas atpaliekot vien 4 sekundes. Daudzsološā 4.vieta pēc pirmās dienas S8 grupā bija Beātei Jundzei. Otrajā dienā viņai bija 3.vieta un kopvērtējumā tika izcīnīta augstā 2.vieta. Labi rezultāti arī veterāniem. Veiksmīgi visus pavasara un vasaras mačus aizvada V65 grupas skrējējs Ivars Zariņš. Šajās sacensībās pirmajā dienā viņš uzrādīja otro rezultātu un otrajā dienā – trešo rezultātu, abu dienu kopvērtējumā viņam – 2.vieta. Atis Anže V70 grupā pirmajā dienā bija 6.vietā un otrajā dienā – 5.vietā, kopvērtējumā izcīnot 5.vietu.
24.augustā Gulbenes novada pārstāvji startēja rogaininga sacensībās Baldones novadā. 24 stundu rogaininga sacensībās startēja viena mūsu novada komanda – Astrīda Grīnberga un Sarmīte Vlodare, kuras ierindojās 6.vietā. Trīs komandas startēja arī sešu stundu rogainingā. Jauniešiem bija viena komanda – Roberts Putnis un Signe Sirmā, kuri bija vienīgā jauniešu komanda un tādējādi viņiem – 1.vieta, taču viņi cīnījās un arī visu komandu kopvērtējumā uzrādīja pietiekami labus rezultātus. Divas komandas startēja sieviešu veterānu grupā. Inese Žīgure un Gerda Sirmā izcīnīja ne tikai 1.vietu sieviešu veterānu grupā, bet arī atklātajā sieviešu grupā. Otra komanda - Daiga Krēsliņa un Sarmīte Gobiņa -, kas ierindojās 2.vietā gan veterānu sieviešu, gan arī atklātajā grupā.
Pagājušajās brīvdienās Gulbenes orientieristi, pārstāvot OK “Pūznis”, piedalījās klubu stafetēs Garkalnes pusē. Sacensībās kopumā piedalījās 65 komandas, un lielākie klubi startēja pat ar vairākām  komandām. OK “Pūznim” 1.etapu skrēja Emīls Galvans, 2.etapu – bijusī lejasciemiete, kura tagad dzīvo Igaunijā, Inga Siegerte un Sindija Širaka, 3.etapu – Egils Bošs, 4.etapu – Daiga Krēsliņa un Sarmīte Gobiņa, 5.etapu – Juris Zaķis, 6.etapu – Ivars Zariņš un Gerda Sirmā un 7.etapu – Jānis Bošs. Komanda izcīnīja  28.vietu. Komanda atzina, ka sacensības ir ļoti interesantas un tajās ir vērts piedalīties arī nākamgad. Ja šogad mērķis bija iekļūt trīsdesmitniekā, kas tika arī izpildīts, tad nākamgad mērķis jau būs augstāks.
Jāpiebilst, ka ceturtdien atsāksies arī Gulbenes novada orientēšanās sacensības. Tās notiks katru ceturtdienu visu septembri. Šīsnedēļas kārta būs Velēnā Sarkanajos kalnos. Savukārt 14. un 15.septembrī mūsu novadā notiks Latvijas kausa posms, kas būs arī Gulbenes novada kauss. Pirmās dienas sacensības vidējā distancē notiks Lizuma pagasta Velēnā un otrās dienas sacensības sprinta distancē – Stāķos.

Pievieno komentāru

Sports