Gulbenes novada sporta skolas vieglatlēti startē Latvijas čempionātos 2

26.janvārī Rīgā Nacionālajā Sporta manēžā notika Latvijas čempionāts soļošanā visām vecuma grupām. Gulbenes novada BJSS audzēkne Evelīna Vanaga U-16 vecuma grupā 3000 m soļojumā izcīnīja 3.vietu, Olivers Laizāns – 4.vietu, bet Patriks Dāvis Freivalds – 5.vietu. U-14 vecuma grupā 2000 m soļojumā Loreta Beāte Dzerkale izcīnīja 5.vietu un Megija Biezā – 9.vietu. Šo audzēkņu trenere ir Irēna Aizpure. U-20 vecuma grupā 3000 m soļoja Līva Ejuba (treneris Voldemārs Mezītis) un izcīnīja 4.vietu.

2.februārī Rīgā Nacionālajā Sporta manēžā notika Latvijas U-14 (2007./2008.dz.g.) vieglatlētikas čempionāts telpās. Gulbenes novada BJSS audzēknis Ričards Aizpurs 3 kg lodes grūšanā izcīnīja Latvijas čempiona titulu 23 dalībnieku konkurencē. 60 m sprinta distancē Samanta Gutāne iekļuva B finālā un izcīnīja 6.vietu starp 32 dalībniecēm. Gargabalniece Sintija Birzniece 1000 m skrējienā izcīnīja 6.vietu 25 dalībnieču konkurencē. Arī šo audzēkņu trenere ir Irēna Aizpure.