Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas sacensībās smilšu volejbolā vīriešiem uzvar madonieši

21.augustā Litenes stadionā norisinājās ceturtā - pēdējā - kārta Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas sacensībās smilšu volejbolā vīriešiem pamatgrupai. Šajā posmā tika noskaidroti arī kopvērtējuma uzvarētāji, kas tad arī izcīnīja galvano balvu - kausu. Uz sacensībām bija ieradušās astoņas komandas - divas no Madonas, pārējās komandas bija no Gulbenes un Litenes.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kurās tika izspēlēta „apļa"sistēma un no kurām pirmās trīs iekļuva finālsešniekā, ņemot līdzi savstarpējās spēles. Spēlē par 7.-8.vietu pārāki izrādījās komanda Zefīriņi (Gulbene), kas ieguva septīto vietu, duets Polaris (Litene) - astotie. Pirmais sešnieks savstarpēji izspēlēja apli, kā rezulātā sesto vietu ieguva komanda „Dzintari" (Māris Pazāns un Mārtiņš Mohovikovs), piektie - UGD (Dzintars Peksts, Artūrs Vičs), ceturtajā vietā Litenes duets „Brīvostas pārvalde" (Pēteris Priedītis, Andrejs Krikovs). Trešajā pozīcijā kaimiņu novada volejbolisti - „Madona" (Matīss Ližbovskis un Jānis Āboliņš).  

Pēdējā sestdienas un visa kausa spēle kā izrādījās bija cīņa gan par 1.-2.vietu 4.posmā, gan arī kopvērtējumā. Kā jau finālā pienākas, sīvais mačs noslēdzās pie rezultāta 22:20. Tādejādi otro vietu ieguva Gulbenes duets "Marķīzs" Dzintars Vasiļjevs un Kārlis Karolis, bet par uzvarētājiem kļuva Madonas komanda „Romāns" (Gatis Platpīrs un Vasīlijs Trusovs).

 

Līdz ar to arī Gulbenes novada un Litenes kauss aizceļoja uz Madonu līdz ar komandu „Romāns", otrajā vietā kopvērtējumā „Marķīzs", bet trešie „Madona".

 

V 40 grupas seniori medaļu komplektus sadalīja otrdien, 24.augustā, Gulbenes stadiona laukumos. Uz pēdējo posmu bija ieradušās sešas komandas, no kurām gan vairs uz medaļām kopvērtējumā pretendēt varēja četras. Viena komanda bija jauna, kas piedalījās tikai pēdējā posmā. Visas komandas spēlēja apli. Par 4.posma uzvarētājiem šoreiz kļuva komanda „Serve", kurā spēlē Vitālijs Platais, iepriekšējo trīs posmu uzvarētājiem komandai „Madona" nācās samierināties ar otro vietu. Trešajā vietā komanda „Medavuha", ceturtie - Balvu CMT, piektie - „IMUL - 68", bet sestie - Gulbenes duets „Skorpions"(Uģis Kindzulis un Jānis Sudrabs.

 

Kopvērtējumā uzvarētāju kausu saņēma komanda „Madona" ( Māris Belorags, Jānis Sudārs, Gunārs Latkovskis, Jānis Feodarovs), kas jau pirms pēdējās kārtas sev bija nodrošinājuši zelta medaļas. Otro vietu ieguva Litenes/Alūksnes apvienotā komanda „Serve"(Vitālijs Platais, Aldis Muraško, Jānis Klaužs, Gunārs Mačeks). Trešajā vietā - Balvu vienība „Medavuha" (Jānis Strapcāns, Andrejs Roginskis, Jānis Grušens, Vladimirs Serebreņickis), bet vēl viena Balvu komanda „IMUL - 68" (Imants un Aigars Kairiši) bija ceturtie.

Pievieno komentāru

Sports